Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. GalaxySal450

4 Bin TL Monitör Önerisi

Link Removed
  2. GalaxySal450

bu monitor alınır mı

Alınmaz. Kriterler nedir? Ona göre öneri yapılacaktır.
  3. GalaxySal450

Monitor Tavsiyesi

Pikselleşme olayı eskide kaldı denilebilir onun beğenmedim atmamın sebebi buydu, ViewSonic olanı ise genellikle ghosting tarzı sorunlarla karşılaşma olasılığı nedeniyle önerilmiyor. Ha tabi bu bütçede 32 inç isteniyorsa yapacak bir şey yok tabii... Size de hak veriyorum aslında. Düşündürücü...
  4. GalaxySal450

Monitor Tavsiyesi

Alınmaz. Diğer ViewSonic olanı da alınmaz. 24G2ZU modeline yönelmelisiniz. İlla 32 inç diyorsan bu bütçelere öneri yapamayacağım zira iyi sayılmazlar.
  5. GalaxySal450

i9 13900K 4070 Ti sisteme monitör ne alınmalı

Bütçen tam olarak nedir? @Lory
  6. GalaxySal450

Soru Sizce bu monitor alinir mi ?

Evet, alinir. Ustteki Twisted monitore bulasma.
  7. GalaxySal450

Monitor önerisi

Baktigin ve onerilen monitorler alinmaz. ASUS VP249QGR modelini almani oneririm.
  8. GalaxySal450

Öneri Monitör tavsiyesi (4000tl max)

Ghosting sorunu hayalet görüntü demekti galiba. Bu oldukça rahatsız edicidir.
  9. GalaxySal450

Öneri Monitör tavsiyesi (4000tl max)

Odyssey G3 alınmasını önermiyorum hocam. Kendisinde ghosting sorunu çok fazla. Konu sahibine gelince, Dell G2422HS alın.
  10. GalaxySal450

Öneri 3400 TL Monitör Önerisi

G24F-2. Ama şu an bu fiyatlarda değil.
  11. GalaxySal450

Hocam bunu önermiyorum. Kronik coil whine sorunu var.
  12. GalaxySal450

@neqetria'nın da dediği gibi bütçeni artırman gerek düzgün monitörler için. Eğer artırırsan: https://www.gaming.gen.tr/urun/189076/dell-24-g2422hs-ips-165hz-1ms-full-hd-adaptive-sync-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.92.8 Eğer aşamam dersen ASUS TUF VG24Q1A var ama önerim sayılmaz.
  13. GalaxySal450

Yardım 3060lı sistem için hangi monitörü almalıyım?

O MSI'nın fiyatına şu alınabilir: Link Removed Dell G2422HS bütçesine göre oldukça iyidir. MSI olanı ise VA panel bir ürün.
  14. GalaxySal450

Öneri Monitör Önerisi

Hayırlı olsun, umarım memnun kalırsınız.
  15. GalaxySal450

Öneri Monitör Önerisi

Bu da kronik sorunlu.
  16. GalaxySal450

Öneri Monitör Önerisi

Odyssey G3 almanızı önermiyorum. Ghosting sorunu çok fazla var o monitörde.
  17. GalaxySal450

Öneri Monitör Önerisi

G24F-2 olmasın o hocam?
  18. GalaxySal450

Öneri Monitör Önerisi

VA panel bu ürün. @EGPOWER bütçenizi artırabiliyorsanız şunu alabilirsiniz: https://www.gaming.gen.tr/urun/189076/dell-24-g2422hs-ips-165hz-1ms-full-hd-adaptive-sync-gaming-monitor/
  19. GalaxySal450

Monitör tavsiyesi ?

Dell G2422HS. https://www.gaming.gen.tr/urun/189076/dell-24-g2422hs-ips-165hz-1ms-full-hd-adaptive-sync-gaming-monitor/

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.