Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Colorist

DLSS 2.5.1 Güncellemesi harika

Dosyayı değiştirmeden önce yedeklemek şart :)
  2. Colorist

Msi afterburner amd uyumluluğu ayarları

Arkadaşlar MSI markası Afterburner ile alakasını kesti. Ben de son değişenlerden sonra render alırken hata almaya başladım. Hatta kendi kendine saat hızını düşürdüğü ve fps düşmesine sebep olduğunu bizzat yaşadım. Tavsiye etmiyorum Rusya-Ukrayna savaşı bitince bakarsınız duruma tekrar.
  3. Colorist

ModArt M9 Sistem Driverları

Geride kalmayanlar da bizi bulmuş demekki :) saygılar. Şahsen bilgisayarımla home-office para kazanan birisi olarak en ufak problem bile bir iş gecikmesine veya aksamasına sebep olabiliyor. En güncel donanım ve en stabil çalışan sistem her zaman tercihimdir.
  4. Colorist

Açıkçası halen kurup test etmedim, çevrem genellikle editör, colorist, görsel effect sanatçısı networkten oluşuyor. Kreatif tarafta halen driverların düzgün çalışmaması sonucu ekran kararmaları, donmalar veya glitchler yaşanıyor windows 11 tarafında. Ben hem pc hem laptopta win10 kullanıyorum...
  5. Colorist

Windows 11 halen optimizasyon problemleri yaşıyor. Neden onu önerdin dostum ?
  6. Colorist

DLSS 2.5.1 Güncellemesi harika

Internette gezinirken denk geldim ve denedim, kesinlikle 2 ve 3 serisi RTX kartları olan arkadaşlara tavsiye ederim. Öncelikle nedir ? Nvidia DLSS 2.5.1, Nvidia tarafından geliştirilen Deep Learning Super Sampling (DLSS) teknolojisinin en son sürümüdür. Bu teknoloji, oyunların daha yüksek...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.