Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. A

Video RTX 4080 ROG SAHNEDE! Nvidia ve Asus KAFAYI YEMİŞ 😯

Kapış kapış gidecek gibi geliyor bakalım nasıl yakalayacaz :)
  2. A

Vatan'da ZOTAC GeForce RTX 4080 TRINITY GAMING OC 16GB GDDR6X 256Bit 36.181 TL. Asus'un bu modeli 40.000 TL ye yakın olur diye düşünüyorum birde ilk piyasaya giren ürünler olduğu için ve stoklar çok az olacağı için sağolsun satıcılarımız fırsat bilir gibi geliyor
  3. A

İçim daha da rahatladı valla bu söylediğinden sonra stoklara gelmesini bekliyorum herşey hazır ama ekran kartı yok üstat 😀
  4. A

Tasarım başta hoşuma gitmedi sanki eksik birşey varmış gibi geliyodu ama sonradan beğendim. Satışa ne zaman sunulur ? gecikecek diyenler vardı
  5. A

İnceleme Corsair Sabre Pro Champion Series

Hayır mokro değil oyundan sesli iletişim için gerekli tuşları yan click tuşlarına ayarlıyorsun ya orda sorun oluyor tanımıyordu yoksa mouse, mousepad ve kulaklık hariç herşey corsair kasa ve bileşenlerde dahil ayrı bir sevgim var bu markaya :) hiç üzmediler sağolsunlar
  6. A

İnceleme Corsair Sabre Pro Champion Series

Güzel mouse. Bende kullandım bu mouse’u ama enteresan bir şekilde oyunda mikrofon tuşlarını yan click lere atadığımda çalışmıyordu. Garantiden 2 defa değiştirdiler sağolsunlar ama olmadı. Sonunda vazgeçtim :)
  7. A

Video Kırpık Cooler Master HAF 700 Sonunda Geldi 😁

Baya güzel kasa. Bu arada hep cooler master bir bileşen istedim ama iş ciddiye binince Corsair’dan vazgeçemedim hiç :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.