Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. AlicanBen

3 Modem arasında kaldım

dediğim gibi fiyat performans birşey arıyorsanız keenetic bakın wifi 6 modemlerini denemedim ama extra dsl çok kaliteliydi fiyatına göre ben kullanırken rapturelar abartılı bir şekilde pahalı. gigafiber kullanıyorum elimde RT-AXE7800 modem bulunuyor gayet de yeterli geliyor rapture 25k iken bu...
  2. AlicanBen

3 Modem arasında kaldım

Fiyat performans diyorsan keenetic al highend istiyorsan rog ama roglar arası ciddi bir fark göremedim. Gigabit internetiniz yoksa veya yerel ağ paylaşımı yapmayacaksanız hepsi gereksiz pahalı cihazlar
  3. AlicanBen

Öneri Fiber internet için modem önerisi

extra dsl portları wan portu olarak kullanabılıyorsunuz(Link Removed) ama genellikle 1. port wan olarak kullanılıyor arayüzden wan olarak kullanacagım diyebiliyorsunuz. eğer internetiniz 100mbps üstüyse daha üst modellere bakın derim. extra dsl güzel modemdi 2 yıldan fazla kullandım hem router...
  4. AlicanBen

Mesh Router Önerisi

2 tane alınarak mesh yapılabilir diye düşünerek asus XT8 ile rt axe7800 arasında kaldim Yanlış görmüşsün wifi 6e standardı bu wifi 7 routerlar henüz piyasaya girmedi
  5. AlicanBen

Mesh Router Önerisi

onun ile ASUS RT-AXE7800 AXE7800 Tri-band WiFi 6E 6GHz 802.11ax Modem Router - Gaming.Gen.TR arasında kaldım ikiside mesh özellikli neredeyse aynı fiyatlarda
  6. AlicanBen

Mesh Router Önerisi

bütçe max 10k, var olan modemler yeterince iyi kapsamıyor evi
  7. AlicanBen

Mesh Router Önerisi

ASUS RT-AXE7800 bu routerdan 2 adet de xt8 ile aynı fiyata denk geliyor hangisi daha iyidir.
  8. AlicanBen

Mesh Router Önerisi

max 10k
  9. AlicanBen

Mesh Router Önerisi

Telefon wifi6 desteklemiyor ama tüm pc ler wifi 6e standardında wifi kartına sahip evden çalışan biri olduğum için de aktif olarak kullanıyorum.
  10. AlicanBen

Mesh Router Önerisi

Hocam anlaşılan satıcıya kanmışsınız bu routerın tek fiyatı 5.215,60 TL 😅
  11. AlicanBen

Mesh Router Önerisi

Teşekkür ederim önerin için tek bir router yetmeyecektir. 2'li gerekiyor bana. mesh istememin asıl sebebi de zaten tek bir tanenin yetmemesi :(
  12. AlicanBen

Mesh Router Önerisi

Merhaba arkadaşlar, GigaFiber için mesh ağ kuracağım. Wi-Fi ile 1000 Mbps'e yakın bir değer alabileceğim kaliteli bir Wi-Fi 6E mesh ağ çözümü arıyorum önerileriniz nelerdir? ASUS ZenWifi XT8 Wi-Fi 6 nasıldır?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.