Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Ahmet Yavuz

Spardox Gaming SG-24165 Alınır Mı?

Çöp bakıyorsanız alabilirsiniz. Bu fiyata düzgün monitörler var VA panel zaten en büyük markaların bile elinden geçse iğrenç bir panel tipi
  2. Ahmet Yavuz

Milleni internet Tarifelerine Fiyat Güncellemesi Geldi!

İsterse girmesin sanki almanya VPN'ni açmış gibi sorunlar yaşayacağıma mobil veri kullanırım daha iyi.
  3. Ahmet Yavuz

Milleni internet Tarifelerine Fiyat Güncellemesi Geldi!

%50 ucuz olsa bile almam milleni'de ciddi sıkıntılar çıkabiliyor.
  4. Ahmet Yavuz

5k bütçe var mekanik klavye arıyorum hangisi

Steelseries markasını genel olarak önermiyorum. Link Removed Razer Huntsman V2 kesinlikle önerimdir. Yazılımsal olarak diğerleri yanına yaklaşamaz.
  5. Ahmet Yavuz

ses çok az geliyor?

O kadar teknik bilgim yok maalesef.
  6. Ahmet Yavuz

ses çok az geliyor?

Aşırı teknik bilgiden anlamam ama şunu biliyorum ki 8 ohm bir hoparlör için yüksek kabul edilebilir genelde 1-2 ohm civarı en iyi sonucu verir veya amfi kullanıcaksınız.
  7. Ahmet Yavuz

Samsung Note8 Ne Kadar Eder?

Sağlam S9+ telefonlar 3000 TL gibi fiyatlara satılıyor ki bu her yönden daha kötü. 2600 gibi bi fiyattan fazla etçeğini düşünmüyorum s8 olsa 2200 bile etmezdi maalesef. Ayrıca bu telefonun sıfırına bakılmaz artık serbest piyasada üretilmiyor.
  8. Ahmet Yavuz

Erkeklerde Mastürbasyon: Olumlu ve Olumsuz Etkileri Nelerdir?

Erkekte ölü derinin olmadığı tek alan.
  9. Ahmet Yavuz

YENİ 180.000 TL ROG Hyperion Bilgisayarım! [RTX 4090&i9-13900K]

ASUS'a bir mail ile elindeki 4090'nı alıp 4090 Ti ile ücretsiz değiştirir zaten. Yeter ki videoda tanıtılsın :sneaky: Keşke sistem bundan önce ki fiyatı gibi 90 bin TL etse (galiba 90 bindi)
  10. Ahmet Yavuz

Mavi ekran hatası

Artık mavi ekran almıyorsanız ve bu konu artık işinize yaramıyorsa "Biraz erken oldu sanki" diyerek forum üyelerini rahatsız etme hakkınız olduğunu sanmıyorum. Madem konu çözüldü o zaman burada artık mavi ekran almıyorum diyerek konuyu bitirebilirsiniz.
  11. Ahmet Yavuz

Mavi ekran hatası

Konuyu öne çıkarabilirdiniz. Hala minidump dosyasını bekliyorum bu arada.
  12. Ahmet Yavuz

[ÇEKİLİŞ] HP X24ih 144 Hz Monitör

Bilmiyorum denk geldi :D Bir ara telefonu açtım ve yorum gelmiş çekilişi kazandınız vs. vs. diye bende "hmm sanırım yine o dolandırıcılardan" hani olurya YouTube kanalının sahibi gibi davranan dolandırıcılar bende ondan sandım tıkladım gerçekmiş bende mailden ulaştım Levon hocaya kodu teslim...
  13. Ahmet Yavuz

Mavi ekran hatası

Minidump ve karşılaştığınız mavi ekran hatasını göstermeniz de daha erken biraz daha bekleyebilirsiniz. Bu iki en önemli kısmı siz paylaşmamışsınız insanların bunu yazıcak ve sizin cevap verme ihtimalinizi düşünücek ve bu genelde pek olası olmaz biraz erken oldu veya formatlayalı yıllar...
  14. Ahmet Yavuz

[ÇEKİLİŞ] HP X24ih 144 Hz Monitör

Ben öyle bizim @ModArt Levon hocanın Dying Light 2 çekilişini kazanmıştım :rolleyes:
  15. Ahmet Yavuz

Öneri Forza Horizon 4 vs Forza Horizon 5

Oynayacaksanız FH5 öneririm çünkü FH4'te gerçekten araç sesleri kötü. Bazı araçlar çok orantısız bide, harita olarak daha güzel olabilir. Ama kullandığınız sistemde extreme ayarda oyun efsane görünür FH5'te. FH5'şe alıştıktan sonra FH4'e geri dönemedim gerçekten. İndiriceğiniz oyunlardan 1...
  16. Ahmet Yavuz

Öneri Kulaklık Öneri

Razer Blackshark V2 X Düzgün bir ses yonganız varsa düşünmeden alın. Eğer yoksa bir adet Creative G3 ses kartı alabilirsiniz yanında çok iyi gider.
  17. Ahmet Yavuz

Yardım kod çalışmıyor

Bize üşengeç diyorsan üşenmeyip daha detaylı araştırıp daha güzel bir batch komutu yazabilirsiniz.
  18. Ahmet Yavuz

Forumu Sadeleştirme

İntel'in 2009 yılında çıkardığı Pentium model işlemcisi. Sanallaştırma desteği bile mevcut değil. Link Removed
  19. Ahmet Yavuz

Forumu Sadeleştirme

Donanım hızlandırma olmayan cihazlarda GIF'ler bazen soruna dönüşebiliyor. Bunları uBlock Originle vs. belli kodlarla kaldırabilen insanlar var nasıl yapılıyor bilmiyorum ama o tarz yöntemlere başvurabilir arkadaş.
  20. Ahmet Yavuz

AMD ekran kartı ayarları nasıl olmalı

Herhangi bir ayar yapmana gerek yok yapıcağın bir ayar overclock dışında performansını yükseltmez..

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.