Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. W

Blade-5600 aldım h.o. g.o. ?

Arkadaşlar 3060ti sistem bakıyordum bugünkü vok sistemini alamadığımdan bu sistemi aldım. Sizce nasıl? https://www.gaming.gen.tr/urun/212613/blade-5600-amd-ryzen-5-5600-asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  2. W

Yardım 3060lı sistem için hangi monitörü almalıyım?

Link Removed https://www.gaming.gen.tr/urun/189076/dell-24-g2422hs-ips-165hz-1ms-full-hd-adaptive-sync-gaming-monitor/ 2k çözünürlükte oynayabilirmiyim 3060 ekran kartıyla yoksa 1080pmi almalıyım? @ModArt Levon
  3. W

Yardım Hangi Sistemi Almalıyım ?

Arkadaşlar 2k monitör alacağım fakat bir kaç sorum var. Ryzen 5500 3060 ti'ye yetermi. Yoksa ryzen 5600 + rtx 3060 sisteminimi almalıyım. 2k oynayacağım oyunları. Oynayacağım oyunlar BF1 cod CS go vs. Önerilerinizi bekliyorum. 3060ti 8 gb 3060 dual 12 GB @ModArt Levon Levon abi seninde değerli...
  4. W

Soru ModArt Orta Seviye Sistem

Abi senden şunu öğrenebilirmiyiz. Orta seviye olan sistemde herkese yetecek kadar stok varmı? Ekran kartı nvidiamı olacak. Cevap verirsen çok memnun olurum. @ModArt Levon
  5. W

Yardım Asus 27" IPS panel hangisini tercih etmeliyim?

Daha önce kullanan varmı 4 k bütçem var hangisini tercih etmeliyim? Link Removed Link Removed
  6. W

Soru Orta segment sistem bu hafta yayınlanırmı?

Abi orta segment için stok kaç olacak @ModArt Levon 3060 kesinleşmedi demiştin. Varmı bir haber ona göre bekleyelim..
  7. W

Soru Modart sistem ne zaman

Bu sistemler gelmeyecek sanirim orta ve üst seviye denildi ses seda yok levo abi @ModArt Levon
  8. W

Soru Asus 27" 1080P monitör

1080pde pikselleşme yaparmı? Daha önce kullanan varsa yorumlarını alabilirmiyim. Link Removed
  9. W

Yardım GİGABYTE G24-F2 SİYAH ÖLÜ PİXEL SORUNU

Arkadaşlar ürün elime 8 kasımda ulaştı. Ancak bugün deneme şansı buldum yeşilde ve beyazda sıkıştırılmış ufak 1 adet siyah ölü pixel mevcut masaüstüne geldiğindede gözükmekte. 14 gün iade süreci var pazartesi günü itopyayı arayıp degişimmi talep etmeliyim yoksa direk iade etmek istiyorum diye...
  10. W

Soru ModArt sistem ne zaman gelecek?

Sistem ne zaman gelecek
  11. W

Fırsat Gencer Gaming Yeni Sistem [R5 5600 / Radeon RX6700]

Fiyat çok iyi değerlendirin beyler Link Removed
  12. W

Soru ModArt Orta Segment Sistem Yayınlanacakmı?

Arkadaşlar Levon abi 15inden sonra sistem yayınlayacaktı. Bilgisi olanlar için orta seviye sistem yayınlayacakmı? İnsallah 3060lı bir sistem gelir bol stoklu. @ModArt Levon
  13. W

Yardım Gigabyte g24 f2 monitör

Arkadaşlar itopyadan indirimde diye bu monitörü almıştım fakat sistem daha alamadığım için deneyemedim şuan 1 hafta oldu kutuyu hiç açmadım ölü pixel ve ghosting testi nasıl yapabilirim bir internet cafeyemi götürüp denettirmem lazım yada evde yapabilirmiyim.
  14. W

Soru Kampanyalı RTX 3060'lı sistem ne zaman gelecek?

Arkadaşlar uzun zamandır 3060lı bir sistem çıkmıyor levon abinin getireceği orta segment sistem Nvidia tabanlımı olacak. Bu ay içerisinde 3060lı bir sistem çıkar mı bilgisi olan paylaşabilir mi herkese iyi akşamlar.
  15. W

TRENDYOL PERDE 1₺ 😂

Ürün linkini bırakıyorum; Belki kupon verir ben 5 tane satın aldım kargoyla 24.99₺ Link Removed
  16. W

Soru ModArt Orta Seviye Sistem Hk.

Arkadaşlar orta seviye sistem ne zaman gelecek bilgisi olan varmı?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.