Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. V

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

4070 sistem gelirse özelleştirmeye makul fiyata 4070ti de ekleyebilir misiniz ?
  2. V

Artemis sistem alınır mı ?

levon sistem çıkartıcaktı kasımda bekleyin demişti hala daha benim umudum var : )
  3. V

ELRAENN GG/ INTEL i5-12400F / ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / =22999TL

@ModArt Levon hocam sizin çıkartacagınız üst segment sistem bu fiyatlarda ve bu parçalara yakın mı olur ?
  4. V

ELRAENN GG/ INTEL i5-12400F / ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / =22999TL

https://www.gaming.gen.tr/urun/201137/elraenn-gg-intel-i5-12400f-asus-rog-strix-geforce-rtx-3070-ti-gaming-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/?wccps_c0&wccps_c1=144187&wccps_c2&wccps_c3=146079&wccps_c4=74539&wccps_c5=193931&wccps_c6=61462&wccps_c7=4298&wccps_c8=34136&wccps_c9&wccps_c...
  5. V

Rehber 17K'ya 12400F | 3060Ti Üst Düzey Sistem Toplama Rehberi

Kasa değişik geldi gözüme psuyu o 2 tane fanın önünemi koyuyorsunuz ?
  6. V

Soru Ne Kadara Satabilirim ?

Kanka Yılbaşından sonra sat gelen asgari zam oranını ekle her türlü katlarsın.
  7. V

ACER Nitro AN515-57 Intel I5 -11400H-16GB RAM-512SSD-RTX3060 LAPTOP =23399TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B09Z6CMLQT/?coliid=I2C3REXZ1Z81XH&colid=3A09X0FGKY4X4&psc=0&ref_=lv_vv_lig_dp_it
  8. V

Kripto da Kaybedenler Kulübü 😁

Hep tepeden aldık elimize aldık biraz ön satış aldım tuttum şuan bi ufak çıtır kardayım ama giden vakite değdi mi yok :D Şimdi de bu aralar borsada bakıyorum şirketlere bist 30 özellikle. Geçmiş olsun bu arada hangi coinleri aldınız sepetinizden bahsedermisiniz @ModArt Levon
  9. V

Soru Hangi Marka Model Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

İphone 7 5Yıl oldu. Batarya çabuk bitiyor. Portre modu yok. Onun dışında face-youtube-twitch-instagramda sıkıntı yok. Oyun kısmında da artık miladi doldu dedemin : ) . 1Yıl daha dayanması lazım son KALE nin : )
  10. V

Duyuru Acaba ne Duyurucam :)

Tamam hocam beklemedeyim.
  11. V

6700xt mi 3070 mi

Benimde aklım çok karışıyor bu konuda AMD tarafında yazılım stabil değil ama rx6800den şikayetçi kesimde yok. Nvidia tarafında cuda çekirdekleri çok daha iyi render kısmında farkını koyuyor. Nvidia driverı daha kolay göz yormuyor. Ama AMD tarafında biraz karışık geliyor. Belki kullansam AMD...
  12. V

Duyuru Acaba ne Duyurucam :)

@ModArt Levon hocam 13600K sistemi sıvı soğutucusuz alabiliyormuyuz maliyetini düşürmek için 21k para var birde 12-13 kasımda mı gelir yoksa 19-20 kasım mı. Biraz daha info alabilirmiyim ona göre sizin yeni sistemi beklemek istiyorum acelede karar vermek istemiyorum sonradan pişman olmamk için...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.