Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. gürkan1910

intel application optimization uygulamasını indiremiyorum yardım eder misiniz ?

@Levon Turaç abi yardımcı olur musun ?
  2. gürkan1910

Soru INTEL İ7 14700K VS INTEL İ9 13900 K

merhaba hocam bende 14700kf aldım şu intel application programını kurabildiniz mi acaba
  3. gürkan1910

intel application optimization uygulamasını indiremiyorum yardım eder misiniz ?

14700kf işlemci aldım uygulamayı kuramıyorum yardım lütfen
  4. gürkan1910

Yardım sistemi iyi olupta csgo da düşük çözürlükte darboğaz yiyen var mı

beyler 12400f işlemci 3070ti ekran 360mm sıvı soğutmam var csgo 1280*960 oynuyorum ama darboğaz yiyorum sanırım fps 300 400 arası 1920 yapınca fps aynı oluyor şakır şakır oynanıyor ne yapmam gerekiyor ?
  5. gürkan1910

Ankarada oturan anakart ve sıvı soğutma montajında yardımcı olacak var mı ?

anakart şuan kargoda gelınce sana yazıyım bı kral yapabılırsek oyle bı deneyelım beraber
  6. gürkan1910

ben hıc anlamam o yüzden bozarım felan gruptan birisi felan yardımcı olursa en azından bazı şeyleri öğrenmemede yardımcı olur diye bi yazdım
  7. gürkan1910

selamlar sistemime yenı anakart ve sıvı soğutucu aldım montaj olayından anlamıyorum yardımcı olacak var mı neredeyseniz gelirim :)
  8. gürkan1910

Cloud 2 Wireless Mikrofon Aktif Olmuyor

bugün aldım ürünü windows ayarlarındada açık görünüyo ama aktif edemedim bi türlü pek anlamıyorum yardım edin ne olur
  9. gürkan1910

3070ti sistem arayanlar

ramin stoğu bitmiş
  10. gürkan1910

3070ti sistem arayanlar

iyi mi diyosun yani reis
  11. gürkan1910

3070ti sistem arayanlar

dur aklımıza sokma şimdi reis ne kadar eder bu anakart :)
  12. gürkan1910

3070ti sistem arayanlar

anakart çok kötü yav sistem iyide m2 desteği felan 1 tane
  13. gürkan1910

NVIDIA RTX4070 TI - 5 Ocakta satışta olacak!

levon abim şu kartla fps sistem yapsada alsak :)
  14. gürkan1910

Önemli! Amazon.com'dan Alışveriş yaparken Dikkatli Olun

bu ürünleri hem tr de bulamıyoruz yurtdışından alırkende engel oluyorlar. Resmen önümüzü tıkıyolar abi bıktım artık
  15. gürkan1910

Yardım HyperX Cloud II Wireless Statik Gürültü Sorunu

kart limitini bekliyorum alınca inşallah sizi rahatsız edicem baran hocam dts felan bılmıyorum ben beraber hallederiz :)
  16. gürkan1910

Yardım HyperX Cloud II Wireless Statik Gürültü Sorunu

amazondan başka bi yerden almam hocam zaten hem iade değişim olanakları iyi hem mağdur etmezler :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.