Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. F

Yardım Hangi işlemci seçebilirim

O anakart yeri ne giderdi peki
  2. F

Çok güzel açıklamışsın teşekkür ederim siparişi verdim zaten. Gigabyte X670 aorus elite ax anakart ve Ryzen 7 7800X3D Gskıll trident Z5 32 gb 6400 mhz ram olarak ayarladım Sence nasıl tercihler oldu
  3. F

Arkadaşlar yardımmm cs2 de eskiden güncellemeden önce 400 fps alırken şuan 120 zor alıyorum çözüm var mıdır işlemcim i512400F böyle olmazsa amd geçmeyi düşünüyorum ryzen 7 5800X3D ya da ryzen 5 7600X ne yapayım sizce
  4. F

Hangisi alsam kararsızım

Artic nova pro aldım içkide almışım çok iyi
  5. F

Yardım Valorant fos düşün sorunu

Arkadaşlar bilgisayarım i5 12400 F işlemci var Valorant 280 fps maksimum alıyor eskiden 450 alırdı. Monitörüm 360 hz. Hangi işlemci alırsam Valorant fps. 360 fps üstün görürüm not amd geçebilirim ? Turnuvadan birkaç vuruş
  6. F

Hangisi alsam kararsızım

Arkadaşlar Valornat oynuyorum 3 kulaklık arası kaldım sizce hangisi 1- Logitech g pro x V2 lightspeed 2-SteelSeries arctis pro 3- razer blackshark V2 pro Hangisi sizce bütçe 12 bin
  7. F

İşlemci önerisi

Arkadaşlar ben şimdi b660 Asus anakart kullanıyorum işlemci değiştirmek istiyorum Valorant istediğim fps alamıyorum sizce. Ne alabilirim i5 12400F kullanıyorum neye geçebilirim Valorant 400 fps üstü stabil alabilmem için
  8. F

güvenlik duvarı devrte dısı bırakma

arakdaşlar bunu nasıl i,ptal edebilirim after effect yüklücem crack yükletmiyor devredısı bıkayaım diyorum BT yönetici izin vermiyor diyor
  9. F

Soru Hangi programı önerirsiniz

Merhaba arkadaşlar size birşey soracağım 2 program arası kaldım hangisini satın alsam daha iyi olur mobile oyun içerik üretiyorum video kurgu olsun herşey için en iyi program hangisi cross platform olan 1:filmora 2:premiere pro Sizce hangisi daha mantıklı olur
  10. F

Yardım Hangi Elgato capture cart alınmalı

Arkadaşlar selam ben mobil oyun yayıncısıyım bilgisayarım güçlü ancak. Telefonu bağlayacak düzgün bir ağlat bulamadım bildiğiniz güzel bir capture cart var mı aklında 2 model var ama bunların kablosuz bağlanabiliyor mu ondan emin değişim bilen varsa yardımcı olabilir mi modeller Elgato hd...
  11. F

Rehber Logitech G Pro Superlight Ilk Kullanım Deneyimi

Tam ortası aslında ne hızlı ne soft
  12. F

@RecSpeed bide bu. Modeli çok önerdiler hangisi dediğinize baktım güzel aslında
  13. F

Merhaba arkadaşlar. Mousu alalı 2 gün oluyor şunu diyebilirim ki gerçekten farkı hissedebiliyorsunuz atamadığım flick atmaya başladım. Sonra çok hafif. Elde güzel duruyor ama en önemlisi. 72 saate kadar kablosuz kullanabilme özelliği Tek sıkıntım. Buna güzel bir mousepad almayı düşünüyorum...
  14. F

Mouse ile mousepad aldım sizce nasıl

Arkadaşlar bu mouse ve mousepad aldık sizce değer mi
  15. F

Monitör önerisi

Arkadaşlar diğer ay monitör almayı düşünüyorum Maximus’um 8000 tl bütçe var sizce 240 hz mi alayım yoksa taksit 3 e mi böleyim ne yapayım ne önerirsiniz monitör şuan alırsam 240-280 hz alabiliyorum ama beklersem 360 fos oyuncusuyum
  16. F

5k bütçe var mekanik klavye arıyorum hangisi

ASUS ROG Strix Scope NX Wireless Corsair k70 pro Apex pro Şu 3 klavye arası lazım
  17. F

360 hz monitör tavsiyesi

Jet Mousepad | Stylish & Functional Gaming Gear | Worldwide Shipping - Fnatic şu mousepad düşünüyorum steelseries denedim biraz control mousepad gib geldi ama ben saf hız istiyorum ya
  18. F

360 hz monitör tavsiyesi

dell aldım knk da şuan abaya akıcı geliyor
  19. F

360 hz monitör tavsiyesi

aslinda bunu da düşündüm ama ölü pixel dediler
  20. F

360 hz monitör tavsiyesi

arkadaşlar şu 2 markada kararsız kaldım biri asus biri dell alienware 2 marka zamanında çok kullandım ama herkes asus diyor fanboyluk oranı var mı kağıttaki bilgilere baktığımda alenware daha iyi gibi asus 360 1 ms ıps dell alienware 360 0.5 ms fast ıps panele sahip ne...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.