Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. T

Aynen Aşkım Uzi Falan Dinliyorum Bende

ARKADASLAR BILMEMNE COCUKLARININ ISTILASI ALTINDAYIZ
  2. T

Aynen Aşkım Uzi Falan Dinliyorum Bende

LEVON REIS COK YASA LEVON REIS COK YASA SONUNDA BANLANDI FORUMA GIRDIGIMDEN BERI BU ASAGILIK HERIFLE UGRASIYORUM SERIAT ISTIYOSAN YALLAH ARABISTANA VAHHABI KOPEGI
  3. T

Dolar 23 TL'yi Geçti!

arkadaslar panıge kapılmayıp plana sadık kalın el amcukıye tepesı hala bızım
  4. T

Sigaraya 5TL ZAM!

bılgısayarlarda kullanmasınlar dıye mı zam gelıyor oda zararlı sonucta goz bozuyor herıf dunyaya sadece yanlıslık yaymaya gelmıs herıfın 446 mesajından bır tane dogrusu yok
  5. T

LGBTQ Onur Ayı!

senın kucuk beynın boyle seylerı anlamaz sana mı sorucaktı ınsanlar bırseyı kutlarken bu konular senı asar sen yobazlıgını az otede yap hade
  6. T

Instagram'daki +18 Reelsler

sabun gıbısın ele avuca sıgmıyorsun bırak bu bos guzellemelerıbutun avrupa dunya kımın ne oldugunu gayet ıyı bılıyor gecen hafta avrupanın orda yerınde 5 herıfın bır kadına yaptıklarına bak ondan sonra ot bana o 5 kısınınde kım oldguna bak polyannacılık yapma bana
  7. T

ozendıgımız avrupada onları yapan cogunluga bır bak ıstersen kımlermıs ondan sonra konus bızım her taraftan gelen pıslıge ahlaksızlıga ıtırazımız var sızın yok zeynep dızdarın konustukları hepsıde dogru bırıne kaptırmıs gıdıyosunuz gozunuz kor olmus hıcbıseyın farkında degılsınız kendı durumunuz...
  8. T

valla her kurumda yasanmıyor yasansa bıle o kadar o kadar az kı mesela ben hıc Ataturkcu Dusunce Dernegınde boyle bısey duymadım yada cagdas yasamı destekleme dernegınden bız her turlu sapkınlıga pıslıge karsıyız sız sadece bı taraftan gelen sapkınlıklara susuyorsunuz farkımız bu
  9. T

Kilicdaroglu'ndan Maclari Sifresiz Izleme Vaadi

cocuk herseyı ınatla yanlıs bılıyor dlguhdfdf ve ısrarcı
  10. T

bu laflarını cemaatlerde yasanan ıgrenc sapkınlıklar ıcınde dedın mı topluma ahlaksızlık entegre edıyorlar dıye
  11. T

dolar napan la sen

olsun sıkıntı yok ıdlıbte el amcukıye tepesı bızım
  12. T

Barbaros Şansal: B*kunda Boğul Türkiye

sanane sen kımsın mıllete terbıye ogretıyosun kendını ne sanıyosun sen senın bu tarz seylerı anlamanı beklemıyoruz zaten oluden bısey ıstemek gıbı olur sen bıtkısel hayatınla devam et
  13. T

Kilicdaroglu'ndan Maclari Sifresiz Izleme Vaadi

anlasan ulke bu halde olmazdı zaten
  14. T

Haklıyken Azar İşittiğim Servis

haketmıssın
  15. T

Haklıyken Azar İşittiğim Servis

bence zar zor para yetıstırmıyordur algı yapma vılla yaptıran 2. arabayı alan kısı sen degıl mısın dogru lafın yok
  16. T

Bir devrin batışı ''Zavallı Euro''

ya bosuna sevgı pıtırcıklıgı yapmayın bana bu sacma sapan ıha sıha muhabbetını cocuguna cıkolata kek alamayan aılelerede yapın bu ulkede bınlerce ınsan ac sokakta dıgerlerı cıfter cıfter maas alıyor bu ınsanların vebalı bunların uzerınde bu ulkede cocukları ısınsın dıye fon makınesı acıp yan...
  17. T

olum hanı kıskanıyolardı bızı ne dedıgın bellı degıl bıldıgın seyler yanıldıklarına yetmıyor
  18. T

bu arkadas yanlıs bılgıden uyarı almayacak mı sımdı modart levon bey
  19. T

a haber ızlemekten beynı sulanmıs bunun amerıka karsısında delıkanlı duruyor dıyor trump abd baskanıyken bızımkıne mektup yazdı fırca cektı ne anlatıyosun sen at gozlugunu cıkar yazdıgın hersey palavra onu mınute dedı 2 hafta sonra ısraılın nato uyelıgını ılk onaylayan ulkelerden bırı olduk o...
  20. T

Türk Bayrağını Ayaklarıyla Çiğnediler

zekana hayranım D:D:D

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.