Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Modart Sistem 6650XT 10999TL

Fiyat olarak uygun göründü, bütçeli arkadaşlar alabilir.
  2. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Fırsat PCH 6650XT Sistem 10.999 TL (Artık 11.999)

DA yi savunduğumdan değil taraf tuttuğumda yok tartışmasız Türkiye'nin son 4 yıldır en iyi fiyat performans bilgisayarı çıkaran biri , dikkat çekmek adına çıkaranlardan birisi demiyorum çoğul demiyorum tekil konuşuyorum . Fiyat olarak daha düşüğünü çıkaranı görmedim. DA imzalı olarak.
  3. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

nerede sıkıntı var nasıl cözebilirim

En azından yaşamış olduğum bir deneyimden örnek veriyim düşük psu ve amd işlemci kullanıyordum işlemci çok yüksek ısılara çıkıınca birde ekran kartına yük bindiğinde psu yetmeyince kendini yeniden başlatıyordu fps düşmesinin bir çoks ebebi var ki deneme yanılma yoluyla çözebilirsiniz.
  4. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

11.499 TL RTX 3060 Donanım Arşivi yeni F/P sistem yayınlandı!

DA bu konuda çok istekli adamın karnı tok galiba proje ücreti çok düşük alıyor yada nasıl yapıyor bu kadar fiyat düşürüyor cidden fazla ısrar ediyor yada saatlerce telefonda konuşuyor olmalı cidden adam yapıyor .
  5. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Satılık GTX 1050 VE İ7 7700HQ laptop ne kadar eder?

cidden 9k ya satacağımı düşünüyorsan inanılmaz bir hayal kırıklığına uğrarsın 17 k ya alacak kör topal kalmadı hatta 9kya bile alan zor olur konumuna göre değişir ama ben açıkcası ankarada 7000 e zar zor verdim yani bilmiyorum mal senin yanlış anlaşılma olmasın kimse kimsenin malına fiyat...
  6. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Satılık GTX 1050 VE İ7 7700HQ laptop ne kadar eder?

geçen zor bela lenovo i5 8300h ve gtx 1050 laptop 256nvme vardı 7700 e almıştım 3 ay önce 2 hafta önce 7000 e zar zor sattım laptop piyasası çok saçma şekilde durgun .
  7. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

11.499 TL RTX 3060 Donanım Arşivi yeni F/P sistem yayınlandı!

fiyat efsane site açılırsa bir tane alıp kenara atacağım fiyat şaka gibi akakçeden toplayınca 15.000 buluyor
  8. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Zaman Geçirmek İçin Film Tavsiyesi.

iftara kadar sonunun nasıl bittiğinin aklına gelmeyecek şekilde iki film var biri prestij biri solgun mavi gözler olması lazım bunlar cidden çok güzel sonunun nasıl bittiğine inanamayacaksın ikinci oalrrak aile filmi istiyorsanda togo
  9. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

İndirim Bitti HP 240gb S650 264,49 TL

nays ile alımda dahada düşüyor riske atmadım direkmen yapıştırdım 2 adet toplamda 19 tane ssd oldu :)
  10. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

İndirim Bitti HP 240gb S650 264,49 TL

Alan kullanan varmı bilmiyorum ama en dandik bile ssd şuan 319 dan başlıyor ben 2 tane yapıştırdım. Link Removed
  11. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Video Kullandığınız SSD SAHTE Olabilir !!

Gerçekten çok iyi bir video herkesin izlemesini tavsiye ederim son zamanlarda çok çok yayılmıştı ve birçok kişi ciddiye almayıp işine devam etmişti ama videoda görüldüğü gibi ispatlanmış. Dikkat edelim.
  12. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Soru RX 580 değerler sizce iyi mi?

Her şeyi furmarka bağlamamak lazım 69derece güzel değer düzenli temizlik ve bakım yapılınca kartlar zaten bu derecelerde oluyor. demem o ki bir kartın ömrünü furmarkla ölçülebilir bir durum değil yetkili servislerde bulunan yazılım veya donanımla ne kadar çalıştığı ne kadar yükte kullanıldığı...
  13. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

İndirim Bitti İkinci el N11'de Afox AMD R5 230 ekran kartı 210TL!

Sonradan eklediler galiba afox amd 1 gb yazan kısmı vardı.
  14. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

İndirim Bitti İkinci el N11'de Afox AMD R5 230 ekran kartı 210TL!

Fiyat bana çok garip geldi :) ama bir tane yapıştıracağım :).
  15. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Yardım Sıfır alınan ekran kartını iade etmeyi düşünüyorum ?

İlgi ve yorumun için teşekkür ederim 1 2 gün düşünüp öyle karar vereceğim fakat ben bunu ihtiyaç fazlası olarak aldım zaten elimde 2 sistem var ayrı olarak 2 laptop var ben açıkcası müsait olduğum zamanlar al satta yapıyorum ondan dolayı ikinci ele yönelmek benim açımdan daha mantıklı geldi...
  16. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Yatırım değilde kenarda dursun diye almıştım yarın bir gün elden çıkartırım diye gerek kalmadı büyük ihtimal kargoyu açmadan yolluyacam ikinci el ekran kartı piyasasının bu kadar düştüğünü görünce ikinci ele yönelmek istedim bi 2017-2018 senesinde eth çakıldığında böyle bi durum vardı tabi...
  17. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Merhaba 2 gün önce trendyol üzerinden rx 6600 almıştım ihtiyacım olmadığı halde normal piyasası 6000₺ civarında geziyordu indirimde 4998₺ idi bende bundan dolayı almayı düşündüm sebebi elimde para varken alıyım köşeye atıyım dursun diye malum ülke hali belli doların her an atak yapabileceği bir...
  18. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Öneri Samsung Galaxy S22 Alınır mı?

Samsung ta hiç değişmez pil optimizasyonu bir sorunda ki güncellemelere bağlanır onu bilemem ama benimde düşündüüm 3 modelden biriydi s21 ultra , s22 ve note 20 ultra , ikinci elde denk getirdim faturalı felan gittim note 20 yi aldım ama kulaklık çıkışı type c olduğu için başım ayrı bir ağrıdı...
  19. 𝐁𝐨𝐳𝐝𝐨𝐠̆𝐚𝐧

Öneri Samsung Galaxy S22 Alınır mı?

hatırladığım kadarıyla işlemcisi iyi diğer değerleri fiyatına göre düşük değerde batarya dahil olarak bataryasınada baktım 3700 olarak göstertiyor düşük bir değer bana göre.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.