Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. efe

Hızlı şarj sırasında ısınan iphone normal mi?

adaptör ve telefon ısındı fakat şimdi kontrol ettim %80 düzeyinden sonra ısınma geçmiş her ikisinde de
  2. efe

Hızlı şarj sırasında ısınan iphone normal mi?

sıfır iphone 11 marka telefon aldım kutusundan çıkan typc kablosu ile baseus marka 20w adaptörle ilk kez şarja taktım ama sanki biraz ısınmış gibi hissettim şarj olurken hiç oynamadan bıraktım sizce bu durum normal mi değerli yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar
  3. efe

Levon abi forum hayırlı olsun.

herkese hayırlı olsun iyi forumlar
  4. efe

Mekanik Klavye Önerisi?

Steelseries Apex 3
  5. efe

YouTube kanalı için ekipman önerileri

evet haklısınız hem ekstra taşıma yük vs çoğu zaman özellikle dış çekimlerde baya yorucu olabiliyor. cep telefonları şuanda çoğu kameradan performanslı çekimler sağlıyor. eksi yönleri ise lensi değiştiremediğim için diyafram değeri her zaman aynı ve profesyonel kamera kadar ışık almıyor lens...
  6. efe

marka model vs
  7. efe

HAYIRLI OLSUN MODART PC <3

hayırlı olsun herkese iyi forumlar forumun açıldığını görmek beni çok mutlu etti her şey akıcı ve kolay kullanılır olmuş
  8. efe

dış çekim ve iç çekim hepsi oluyor
  9. efe

f/p odaklı ürünler tercihim bütçem buna göre değişebilir
  10. efe

araç çekimleri yapıyorum
  11. efe

yeni gelişmekte olan youtube kanalı için olmazsa olmaz kamera, mikrofon vs önerilerine ihtiyacım var. herkese iyi forumlar (araba motorsiklet temalı kanal)
  12. efe

İnternet hızlarınız nelerdir?

herkese merhaba iyi forumlar bizde durum bu şekilde
  13. efe

adam kalite

adam kalite

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.