Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. F

Öneri 1.500TL'ye kadar kulaklık önerisi

arkadaşlarımda da var hocam güzel kulaklık mic kalitesi vs vs gibi ama biraz ağır ayrıca fiyat da ne yazık ki çıkamam sistem eksiklerine toplamda 5 6k civarında para harcadım :(
  2. F

Windows Kurulumu Sonrası Programlar [Tavsiye]

nvidia broadcast öneririm kulaklığınızı farklı bir seviyeye çıkartıyor mikrofonda
  3. F

hocam oynuyorum fakat, ekstrem bir oyuncu değilim öyle bayıla bayıla ses kasayım derdim de yok açıkçası işlerim aşırı yoğun oluyor ve güncel kulaklığım aşırı terletiyor, ağır deri padlerinde soyulmalar başladı ve kablolu hani bu eksikleri alsın benden şeklinde bakıyorum
  4. F

fuxi diye bir modeli var gamenote nin o nasıl acaba
  5. F

Merhabalar. Uzun saatler pc başında vakit geçiriyorum, işim ve oyun oynamayı sevmem nedeniyle. Kulaklık arıyorum padleri kumaş olan terletmez. fiyat olarak da maksimum 1500 TL ye kadar çıkabilirim önerilerinizi bekliyorum. Birkaç ürün gördüm kablosuz aslında dikkatimi de çekti ama hangisi daha...
  6. F

2080ti AORUS XTREME 11GB SICAKLIK

Merhabalar, elimde 2080ti Aorus 11gb modeli mevcut, vramlerinde bir sorun olmuştu ve tamir ettirdim 1 yıl kadar önce sorunsuz olarak çalışmakta kartım. 3 4 ay öncesinde termal macun yenilemek amacıyla kartı açtım ve termal padlerin yıpranmış ve aşırı derece kirlenmiş olduğunu görmüştüm, padleri...
  7. F

ACER AN515-58 SICAKLIK

Merhabalar. Acer Nitro 5 AN515-58 modeline sahibim rtx 3060 ve i7 12700h var içerisinde. Ekran kartım boşta 55 derecelerde geziyor fakat işlemcim turbo boost açmasından gerek 88 82 derecelerde çalışıyor. Yük altında turbo modda 91 99 dereceler arasında geziyor. 1 yıllık cihaz yaklaşık ve...
  8. F

600w 80+ 2080ti ye yeterli gelir mi

tamamdır teşekkür ederim
  9. F

yeterli geldiğine emin değilim 250w tdp değeri var 2080ti nin 3060ti nin ne kadar ? ayrıca 3000 ve 4000 serisi daha az güçlü ekran kartı yeni tamir gördü, furmark, occt den de sorunsuz geçti yani kendim 30 dakika furmarkta 30 dakika da occtde bıraktım ve stabil çalıştı çünkü sadece ekran kartı...
  10. F

yeterli geldiğine emin değilim 250w tdp değeri var 2080ti nin 3060ti nin ne kadar ? ayrıca 3000 ve 4000 serisi daha az güç tüketiyor
  11. F

merhabalar vram arızalı bir 2080ti elime geçti ve 1.5k civarına tamir ettirdim. Kart geldiğinde sorunsuzdu fakat yük 3d mark testini açtığımda işlemciden dolayı sanırsam reset attı kendine bilgisayar. 30 dakika furmark 30 dakika occt de çalıştırdım ve sorun yoktu. Güç grafikleri ise dalgalıydı...
  12. F

Call of Duty MW2/ Warzone 2.0 Kasma Donma Sorunu

burdakinden de beter hocam dakikada bir resmen giriyor lag e ama hdd de olmasından dolayı olabilir ne yazık ki daha ssd ekleyemedim sisteme, sanırım bir adet de ssd lazım olacak gibi
  13. F

Aynı sorunu rtx 3060, i7 12700h 16 gb tek slotlu laptobumda da yaşamaktayım ve laptopta olan sorunun dual chanel ram olmadığından kaynaklı olduğunu düşünğüyorum
  14. F

Herkese merhabalar. Call of duty Warzone 2.0 oyununda hangi ayara alırsam alayım fps drop sorunu yaşıyorum ve bu durumun neden olduğuna gerçekten anlam veremedim. Gpu kullanım değerleri 99 dayken değişik değişik bazen 70 bazen 50 lere düşüyor ve bu sırada ani ani takılmalar ortaya çıkıyor...
  15. F

Rehber ModArt PC Forum tema özelleştirme nasıl yapılır?

elinize sağlık site çok güzel olmuş yeni halini şimdi görüyorum
  16. F

Uzun süredir topladığım sistemi bitirdim

Merhabalar herkese. Yaklaşık olarak 2 yıldır parça parça topladığım sistemim son duruma gelmese de paylaşmak istedim çünkü eksiklerim oldukça kapandı. Güzel parçalar seçtiğimi düşünüyorum ve kompakt kasalara hayranım. Güzel de bir kablolama yaptım sizinle paylaşmak istedim. Bi maşallahınızı...
  17. F

Mendebur Lemur'a Özel Sıvı Soğutmalı Bilgisayar Topladık! 200.000 TL

yeni videolar nice sistemler görürüz inşallah abi senden umarım kanalın modart pc daha da büyür istediğin yerlerin de dahasına sahip olursun inşalllah
  18. F

aynı şekilde hocam farklı mecralarda 4 seneye yakın bilgisayar toplama veya parça önerisi açısından çok fazla kasa topladım herkese kendime de en son nasip oldu ama levon abinin yaptığı iş pc toplamak değil sanat artık
  19. F

Abi kaç yıldır bu işi yapıyorsun acaba bu işe nasıl girdin. Okuduğun üniversitenin vs bağı alakası vs var mıydı acaba aydınlatır mısın

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.