Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Sxytix9

kargo ile pc göndereceğim ama ekran kartı takılı olacak

vatandan 2 sistem aldım 1.si takılı gelmişti 2.sini daha açmadım ama muhtemelen o da böyle.
  2. Sxytix9

ModArtPC M9 sistemi alanlar ücretsiz oyunları aldı mı?

bana 15 gün geçemsi lazım diye vermediler ya
  3. Sxytix9

Hazır sistem önerisi

@Furkan Karagülle hocam noldu ya🤓
  4. Sxytix9

Hazır sistem önerisi

yaşamazsın sorun ben 5 tane sattım (5 i'de m9 değil ha ona göre) faturalar benim adıma
  5. Sxytix9

M9 sistemi kargolanan oldu mu?

Benimki geldi Isparta'dayım
  6. Sxytix9

Max. 30.000TL Telefon

mi10t pro al bence arkadaşın da dediği gibi gece kamerası biraz tatmin etmeyebilir ancak şuan da en iyilerinden sayılır 14k ya
  7. Sxytix9

Max. 30.000TL Telefon

apple kullananların hepsi öyle hocam sınıfta s22 ile iph 11 karşılaştırıyoruz adanm hala 11 e iyi diyor aslında s22 birçok yönden daha iyi duruyor.Zengin sanıp kendilerini güzel telefon almışız sanıyolar yapıcak birşey yok
  8. Sxytix9

Max. 30.000TL Telefon

pişman olmam 11 alıcak çevremdekilere ve bende dahil almadık.Hatta arkadaşım s22 aldı 11 alıcaktı normalde. İphone 11 e 60 hz ekran ve fhd bile olmaması yeterli oluyor. mi10t pro 144 hz ekran 108mp kamera ve 8k video ile gözümde daha hoş duruyor. Oyunlarda mesela pubg oynuyorum bazen ve 90 fps...
  9. Sxytix9

Max. 30.000TL Telefon

iphone 11 yerine mi 10t pro alıcam galiba.
  10. Sxytix9

Max. 30.000TL Telefon

mi 10t pro nasıl hocam? allmayı düşünüyordum kamerası,şarjı vs güzel gidiyormu? video incelemesi yerine kullanmış birinden öğreniyim
  11. Sxytix9

Fırsat cNed Özel İnceHesap sistem RTX3060 [13.999TL]

12gb 3060-i3 12100f sıfır kapalı kutu sistemi 13250 e vereyim. bunun yerine alcak varsa
  12. Sxytix9

Son Zamanlarda Sürekli Dinlediğim Müzik

sarıyomu bari önceden güzeldi
  13. Sxytix9

Son Zamanlarda Sürekli Dinlediğim Müzik

garip bi insanım galiba... yaş 17 bunu dinliyorm😃
  14. Sxytix9

Uncharted kodu satıyorum.

Elimde ryzen 5 5600 işlemciden gelen uncharted oyun kodu var.Nerelerde satabilriim acaba?
  15. Sxytix9

Satılık Rtx 3060 - ryzen 5 5600 sıfır kapalı kutu sistem

VOK-NEW YEAR/AMD Ryzen 5 5600/GIGABYTE GeForce RTX 3060 EAGLE OC 12GB/16GB DDR4/512GB NVME M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC sıfır kapalı kutu 13500 tl
  16. Sxytix9

TMO 5lt Ayçiçek Yağı 135TL

ptt kargo bi getirdi yarısı yamulmuş:D
  17. Sxytix9

PC almak istiyorum

sıfır kapalı kutu rtx 3060- ryzen 5 5600 sistem var elimde 13500 e salarım.
  18. Sxytix9

Soru QP Medusa Hazır Sistem Alınır mı?

ULTIMA-6700XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB OC / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu sistem olmazmı ne kadar fps farkı falan var bilmiyorum ama
  19. Sxytix9

Soru Elime Call of Duty 2 mw cdsi geldi ne yapayım

kullan,sat,hediye ver... çok seçenek var

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.