Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Kürşat Kütükçü

Sistem arızası çekiyorum yardım istiyorum.

Ddr5 sistemlerde ram seçme durumu var anakart ve ram üreticileri konusunda bende onlarca am5 Sistem yaptım 6400mhz olan Rami 6000 de çalıştırdım maalesef 6400 e aldığım anda Sistem hata veriyor reset atıyor siyah ekran veriyor bunun çözümü net şekilde şuan yok çeşitli bios güncellemeleri ile...
  2. Kürşat Kütükçü

Frozen notte 240 mı thermalright 120 de mi?

240mm sıvı soğutma daha iyi olur 7800x3d ile 240mm kullandık daha önce topladığım sistemlerde sıkıntı olmamıştı
  3. Kürşat Kütükçü

Devrenin üzerinden amfime nasıl güç alabilirim?

Sağ tarafta sarı Kablo 12v solundaki siyah ise eksi hattı
  4. Kürşat Kütükçü

Qhd ips monitör önerisi

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lg-ultragear-27gr83q-b-27-1-ms-qhd-oyuncu-u-fiyati,301546922.html
  5. Kürşat Kütükçü

7800x3d - 4070ti vs 7600 4070ti super

Nvdia her zaman iyidir üzmez seni
  6. Kürşat Kütükçü

Mini itx Kasa Önerisi

Bu nasıl olur https://www.itopya.com/asus-prime-ap201-usb-32-mesh-beyaz-microatx-kasa_u20278?gad_source=4&gclid=Cj0KCQjw5cOwBhCiARIsAJ5njua7zDBY8Z9B8SkfZHSrXwVDnfo2sb8mcvSX8vOvCuF4ytZ99rP7P6UaAu-vEALw_wcB
  7. Kürşat Kütükçü

DDR5 RAM ÖNERİSİ

Bu ram güzel alabilirsin
  8. Kürşat Kütükçü

Öneri Yayın için sistem önerisi

50k ya hazır sistem almak en mantıklı seçenek olur
  9. Kürşat Kütükçü

Devrenin üzerinden amfime nasıl güç alabilirim?

Gnd - uç oluyor ama amfi 12v ile beslenecek ise ölçüm aleti ile 12v ölçümü yapılması lazım hangi uç uygun ise ondan lehim ile ek alınır
  10. Kürşat Kütükçü

Duyuru Ay sonuna kadar 4 Ayrı Efsane Fiyatlı PC Yayınlayacağız 👑

Hadi bakalım hayırlısı olsun sen güzel yapıyorsun genel olarak yine öyle olacaktır diye düşünüyorum 😊
  11. Kürşat Kütükçü

RTX 4060ti olabilir mi bu ara piyasa da çok var ne de olsa 😄
  12. Kürşat Kütükçü

Bu ekonomi de ve bu dönemde yine yapıyorsun ya helal olsun valla
  13. Kürşat Kütükçü

50-60 bin TL hazir sistem oneri

Ne zaman alacaksınız sistemi
  14. Kürşat Kütükçü

Ryzen 7 7800X3D İşlemci için sıvı soğutma önerisi

Kasanın üstünde 360mm desteği yok önde var ben öne takmayı da uygun bulmuyorum 240mm kaliteli bir sıvı soğutma işinizi görür bütçeniz nedir
  15. Kürşat Kütükçü

Soru Sistem toplama

Sistemde sıkıntı yok sadece anakart mosfet soğutuculu b650 olsaydı çiçek gibi olurdu
  16. Kürşat Kütükçü

Yardım Hyperion sistem iyi mi?

Fsp yi araştırmanı tavsiye ederim

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.