Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Mucahit81

Duyuru Hazır mısınız? Efsane Bir Sistem Geliyor 😉

araya sıkıştırırsın kral sen :D
  2. Mucahit81

Deprem Bölgelerine Yardım İçin DESTEK KARTI Satışta!

Ondan değil ayrım yapmıyorum dediğin için biraz kızılayla alakalı düşüncemi belirttim
  3. Mucahit81

Niyet önemli evet ama gittiği yer de önemli hele bu gibi durumlarda daha da önem arz ediyor hocam. Ben kızılayın kurban bayramında bazı şeylere göz yumarak peşkeş çekildiğine şahit oldum o günden beridir onun üstünden bir yerlere bağış yapmam.
  4. Mucahit81

Elden geldikçe kızılay harici bağış yapıyorum
  5. Mucahit81

Donanım Arşivi yeni sistem 11.799TL AMD R5 5600&RX6700

kardeşim hala satılan bir şey değil sınırlı stok ki ikisi de aynı şekilde o fiyatlara bulabileceğin sistemler değildi. daha kaliteli parçalarla illaki toplarsın ama bu da sana daha pahalıya mal olur. adı üstünde f/p sistem bir yerlerden kısmak gerekiyor. kısmadan yapanlar da var modart gibi o...
  6. Mucahit81

kimin evinde patlamış da c4 diyorsun? tamamen hurafe kulaktan dolma bilgi. kalitesi diğerlerine göre belki düşük belki tamamen marka özelinde küçümsenen bir duyumdan öte değil benim gözümde.
  7. Mucahit81

Kral ben aldım gönderirlerse eğer 😂 Sinerjinin sistemi de alınabilirdi fason üretim psu olabilir ama c4 demen çok saçma
  8. Mucahit81

Olumsuz yorum kaldıracak durumu yok arkadaşın sadece yücelticeksin
  9. Mucahit81

O adamı o hale takipçileri getirdi şimdi söyledikleri zoruna gidiyor tabiri caizse arkası kalkmış baya kimseyi gözü görmez sadece öveceksin adamı yoksa banlar 😂
  10. Mucahit81

Bakacaz yazarım buraya. O tarz bir şey olursa daha bedava mal verseler altında bir şey ararım
  11. Mucahit81

Ben aldım ama demonte işaretledim kurulmuş sistemi bozup yollamazlar heralde Yok be en iyis olsa adamın zoruna gitmez yorumlar insanları banlamazdı 😂 yarası var demek ki
  12. Mucahit81

Donanım arşivinde düşünce bile beyan etmeden adam ban atmış kral 😂
  13. Mucahit81

Satılık COD MW2 Key

Intel sistemin yanında alınmıştır. Key olarak verilecektir.
  14. Mucahit81

Satılık İ3-12100F & RTX 2060 12GB SİSTEM

İ3-12100F İŞLEMCİ MSI H610M BOMBER ANAKART GSKILL 2x8GB 3200mhz RAM COOLER MASTER 600W 80+ PSU KIOXIA 512GB M2 SSD MSI FORGE M100R KASA ZOTAC RTX 2060 12GB EKRAN KARTI EKRAN KARTLI FİYAT 11.000₺ EKRAN KARTSIZ FİYAT 6.500₺
  15. Mucahit81

Satılık Tertemiz Lenovo İdeapad R7 5800 RTX 3060

arayüzden kaynaklı bir şey bence
  16. Mucahit81

Satılık Tertemiz Lenovo İdeapad R7 5800 RTX 3060

webden giriyorum telefondan değil. fotoğraf kısmına gelince kasa kasa ilerliyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.