Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. mertcnk

Yardım mousenin sol tıkı basılı kalıyor

mosusenin sol tıkı bir anda takılı kalmaya başladı başka bir mouse ile denediğimde sorun yok içini açtım temizledim ama donanımsa gibi durmuyor nasıl düzetebilirim
  2. mertcnk

Yardım sistem yükseltmek istiyorum

ayrı bir bütçe düşünmedim ama öneriniz nedir
  3. mertcnk

sizce ryzen 3 2200g yerine az bi farkla (300 500 tl ) arası yükseltilebilecek işlemci önerisi var mı am4 soket yuvası var anakart ise prime b350m karttan (nvdia 1050ti) memnunun ama işlemci performans düşürüyor
  4. mertcnk

merhaba arkadaşlar pc işinden anlayanlara bir sorum var şu anda elimdeki sistem; amd ryzen 3 2200g 1050ti (tek fanlı model) 8*2 ram markası forza anakart b350 ma ssd 480 gb kıoxıa swıtchıng power supply 400wat klasik temiz sağlam dış kasa fiyatı tahmini nedir yardımcı olursanız sevinirim bu...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.