Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. ScarFace

Yardım 13900K oyunlara girerken 3.0 GHz'de sabit kalıyor

Ne demek yardımcı olabildiysem. Benimkinede sürülü geldi ben ıslak mendille temizleyip kuruladıktan sonra thermal grizzly kryonaut termal macun sürüp kullandım
  2. ScarFace

Render yapmayacaksan 360 ile o dereceleri görmen imkansız oyunda. Render yapacaksan 420mm de bile 100 dereceyi rahat görüyorsun. Ama dediğim gibi oyunda o dereceleri görmen çok zor h150i teslerini incele değerleri net görürsün ama kullanacağın termal macun kaliteli olsun. Kaliteli termal macun...
  3. ScarFace

Ben maks en fazla 10 saat oyun aralıksız oynadıktan sonra 56 57 dereceyi gördüm ama genelde 40 50 arası gidip geliyor ben şahsen memnunum msi corelquid den Bi sıkıntısını görmedim gayet başarılı soğutuyor h150 elimde olmadığı için nasıldır onun hakkında yorum yapamayacağım. Ama oyun olarak...
  4. ScarFace

Merhaba MSI MEG Coreliquid S360 IPS Ekran 35 ile 50 arası
  5. ScarFace

Öncelikle sorunumu çözdüm msi bi programı işlemciyi sabitliyordu onu kapattım sorunum halloldu. Sıvı soğutucu olarak msi meg coreliquid s360 ıps ekran 37 ila 50 derece arası alıyorum ram olarakta gskill trident z5 6000mhz cl30 16x2 ram kullanıyorum
  6. ScarFace

Bios güncel anakartı default ayarlara alıp öyle attım resimleri sadece xmp açık
  7. ScarFace

Msi carbon wifi z790
  8. ScarFace

Oyuna girmeden önceki ve sonraki değerler
  9. ScarFace

Herkese iyi forumlar öncelikle 13900k işlemcim boştayken 5.5 ile 5.8 GHz arasında çalışmakta ama oyuna giriş yaptığım zaman 3.0 GHz sabitleniyor. BIOS'um güncel denetim ve güç modu kısmında nihai performans seçili. BIOS'tan Game Boost özelliği de açık. Sistemi yeni topladım. 13900k işlemci RTX...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.