Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. S

5000tl mekanik klavye tavsiyesi.

Razer Huntsman v2 tkl Red 4.3k Steelseries apex pro tkl çok güzel, şık, kaliteli ama bundan sonra mouse um razer viper v2 pro olduğu için razer klavye alırım. Birde Red switch istiyorum. Omnipoint güzel ama ben o kadar hakkını vererek kullanmadım. Çok fazla özelliği var switchlerin.ses olarak...
  2. S

5000tl mekanik klavye tavsiyesi.

Benim vardı dün gece bozuldu.Daha doğrusu ben bozdum.Üstüne sıvı döküldü.(Şalgam suyu) Kuruttum olmadı,söktüm içini temizledim olmadı.Bugün bilgi,sayarcıya götürdüm olmadı.Klavyeyi 2 buçuk yıldır kullanıyordum.Dün akşam ki sakarlığım olmasa bir o kadar daha giderdi.Şimdi bende yeni klavye...
  3. S

4070ti ekran kartı aldım diğer parçalar nasıl olsun

Merhaba arkadaşlar , 2k oyuncu sistemi toplamaya başladım. Vatandan az önce Gigabyte 4070ti windforce oc 12gb ekran kartını aldım. Birde Kingston 2048GB KC3000 Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 7000MB / Yazma 7000MB) aldım. Sıradakiler Cpu 14. nesil 14600kf 1700 soket Anakart olarak MSI MAG Z790...
  4. S

Soru Bu hafta modart hazır sistem gelir mi?

Merhaba bütçe ne kadar.Ben size üzerine biraz ekleyip 4060 yada 4060ti sistem almanızı tavsiye ederim.Dlss ve ray tracing için.Günümüzde Nvidia amd ye bence çok büyük fark attı,son 3-4 senede. https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-RTX-4060-vs-AMD-RX-7600/4150vsm2114669 Sitede gördüğünüz...
  5. S

Özel üst düzey bilgisayar toplama

Ne için toplanacak bu sistem.Render mı yapılacak?İş için mi yoksa oyun için mi.Zevk olsun diye mi?Birde her ne olursa olsun sistem için bütçe çok abartı gerek yok.En iyi sistem dizsek 4090 lı sistem 14900k olsa 150k-200k civarı tutar. (Not:Neden abartı dedim,bu sistem ister inanın ister...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.