Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. A

Alacağım sistemde sizdende tavsiye almak istiyorum !

Reis ne zamana dönüş yaparsın
  2. A

55 uygun benim için ama daha fazla aşamam
  3. A

Reis şöyle söyliyim Ekran kartı 20 İşlemci 12 Pus 6 Anakart 6 Kasa ram ssd 10 O kadar limitli kartım yok parça parça alabilirim
  4. A

49 küsürdü yanlış hatırlamıyosam 49 küsürdü yanlış hatırlamıyosam
  5. A

Sadece ram ssd boş kasa ve ana kart siparişi vermiştim şimdi anakart ve ram iptal ettim diğerlerini almamıştım zaten bana baştan sistem önerirseniz onu dizelim bütce 40-50 arası
  6. A

Anladım peki nasıl bi eksi yönleri olur bilmediğimden soruyorum
  7. A

Anakart ram ssd ve boş kasa alındı sadece işlemci ekran kartı ve pus eksik şimdilik sıvı soğutucu iptal ettik ilerleyen zamanda 240mm alırım diye düşündüm
  8. A

Sistem yukarıda yazdığım gibi ancak ekran kartında kararsızız nvidia arıyoruz 20-25 arası fiyatında 3 fanlı ve asus
  9. A

Evet sistem tamam sadece ekran kartına karar veremedik ona ayırdıgım bütçede 20-25 arası
  10. A

ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4060 Ti OC 16GB GDDR6 DLSS 3 128Bit Ekran Kartı Bu ekran kartını almaya karar verdim sizce mantıklımı bu sisteme bu ekran kartı ?
  11. A

Peki teşekkür ederim bir şey daha soracağım ekran kartı 4060ti'ın 3 fanlısı varmı yada daha farklı önereceğiniz MSI marka istemiyorum mesela
  12. A

Var mı bir nedeni bilmediğimden soruyorum. Ekran kartını özellikle 3 fanlı istiyorum hani bi avantajı varmı bilmiyorum ama öyle istiyorum ayrıca 4060tida var ama 2 fanlı diye bakmadım :)
  13. A

İşlemci AMD Ryzen 7 7800X3D 5.00 Ghz 8 Çekirdek 104MB AM5 5nm İşlemci Anakart Asus TUF GAMING A620-PRO WIFI 6400mhz(OC) RGB M.2 WiFi AM5 ATX DDR5 Anakart Bellek Kingston 32GB Fury Beast Black 5600mhz CL40 DDR5 Ram (KF556C40BB-32) Ekran Kartı Asus Radeon RX 7700 XT TUF O12G Gaming 12GB GDDR6 192...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.