Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. EO TEKNOLOJİ

Yardım Sınıf tekrarı konusunda

7.sınıfin 2.doneminde 2 zayifi olunca sinif tekrarı varmidir
  2. EO TEKNOLOJİ

5000 TL ye monitör önerisi

1ms Ips panel 27inc olursa daha iyi olur G-Sync Bunlari barindiran moniter varımdır bu fiyata
  3. EO TEKNOLOJİ

Soru Bu sistem iyi midir

https://www.gaming.gen.tr/urun/330122/gaming-7500f-amd-ryzen-5-7500f-mpk-asus-dual-geforce-rtx-4060-oc-8gb-white-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sistem iyi mi alinir mi
  4. EO TEKNOLOJİ

Öneri Hazır sistem

Arkadaşlar merhaba 20k-25k ye sistem ihtiyacım var Rtx4060ti veya rtx 4060 R5 7500f veya r5 5600 Bu ekran kartılari ve işlemci li bir sistem düşünüyorum Bide monitöre ihtiyacım var oda max 5k bütçe ayırdım
  5. EO TEKNOLOJİ

plastik ofis koltuğu ile metal ofis koltuğu ne farki fiyat farkına değer mi

Metal Link Removed Plastik Link Removed
  6. EO TEKNOLOJİ

Soru Bu güç kaynağı alınır mi

Bu güç kaynağı alinir mi Link Removed
  7. EO TEKNOLOJİ

Bu ofis koltuğu alınır mı?

Link Removed
  8. EO TEKNOLOJİ

Soru Costum keyboard

Costum keyboard için 2k bütçem var bana bu bütçede en iyi Keyboard Switch Keycaps Önerin
  9. EO TEKNOLOJİ

Soru Ps5 slim alınır mi

Ps5 slim alinir mi
  10. EO TEKNOLOJİ

Soru Bu monitör alınır mi

Bu monitör alınır mi Link Removed
  11. EO TEKNOLOJİ

Öneri ps5 digital edition vs standard farkı hangisi daha iyi

ps5 digital edition vs standard farkı hangisi daha iyi
  12. EO TEKNOLOJİ

Yardım Diecast model

Türk sitesi Ucuz olsun Güvenli olsun Arkadaşlar diecast alacam 1.18 yukarıdaki şartları taşıyan site varmi
  13. EO TEKNOLOJİ

Yardım Ptt avm acil yardım

Ptt avmden urun sipariş ettim ama kararsız kaldim sipariş etmiş miyim @Umut Nas
  14. EO TEKNOLOJİ

Soru Bu kasa iyimi

Bu kasa iyi mi https://www.sinerji.gen.tr/asus-rog-hyperion-gr701-tempered-glass-argb-beyaz-usb-32-e-atx-full-tower-kasa-p-48818?utm_campaign=akakce&v=1.11.2
  15. EO TEKNOLOJİ

Soru Bu tasarımi yaptırsam

Bu tasarimi yaptırsam bana kaç tl ye patlar
  16. EO TEKNOLOJİ

Yardım adidas predator freak alınır mı

adidas predator freak alınır mı
  17. EO TEKNOLOJİ

Rehber NVIDIA GeForce RTX 50 Serisi Söylentisi

NVIDIA'nın GeForce RTX 50 'Blackwell' serisi GPU'ları hakkındaki sızıntılar, DisplayPort 2.1 bağlantısını ve TSMC'nin 3nm teknolojisini içereceğini ve bu yeni serinin 4K 240Hz ve 8K 120Hz destekleyeceği iddia ediliyor. NVIDIA'nın yakında piyasaya sürülecek olan GeForce RTX 50 serisi 'Blackwell'...
  18. EO TEKNOLOJİ

Öneri Hazır sistem

https://www.gencergaming.com/pch-aim?utm_source=pchocasi&utm_medium=pch-aim&utm_campaign=sistem-rehberi Bu sistem böyle yapılıp alınır mi
  19. EO TEKNOLOJİ

Yardım Samsung galaxy a8 x200 acil

Samsung galaxy a8 x200 tablettim var kendi kendine açıldı acaba neden
  20. EO TEKNOLOJİ

Yardım Bu telefon alinir mi

Link Removed Bu telefon alınır mi

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.