Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. SonOfWhyachi

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

Vallaha şuan oylamadan da görüldüğü üzere zaten rtx 4070 çıkması gerekiyor kaliteli bir sistem yapar levon hocamda güven tam bekliyoruz bakalım. RTX 4060 - 3070 - 3070ti vs bir sürü çıktı son 2 aydır hala çıkması bence saçma olur daha geçen 15.499 a 1100 stoklu çıktı rtx 4060 daha kim alacak? :D
  2. SonOfWhyachi

hocam aylardır çıkıyor daha dün çıktı tekrar almadınız mı ? RTX 4070 en büyük ihtiyaç şuanda
  3. SonOfWhyachi

a620 günü kurtarmak için iyi benim tavsiyem b650 olması en azından raminde 1 slot 32 olması ddr 5 sistemlerde performansı etkilemeyeceği gibi açılış süresini de kısaltıcaktır. ekran kartı gainward yazıyor bildiğim kadarıyla soğutma konusunda iyi değil. mld ssd yerine de kaliteli bir samsung ssd...
  4. SonOfWhyachi

bence bekleyelim isteyen alsın al-satçılar kaçırır böyle bir durumda büyük ihtimalle isteyen 3 ayda bekler bence :D
  5. SonOfWhyachi

16 gb DDR 4 sistem ryzen 5 5600 var byük ihtimalle levon hocamın düşündüğü ryzen 7 7600-7700 civarı bir işlemci + 32gb RAM 240mm de kaliteli bir sıvı soğutma ile sapasağlam bir sistem çıkarmak
  6. SonOfWhyachi

Vallaha hocam alanı pişman etmeyecek uzun süre ekstra masraf yaptırmadan götürecek şekilde bir sistem olduğu sürece ihtiyacı olan alacaktır zaten gözü kapalı birde lütfen rtx 4070 modeli ventus olmasın :D
  7. SonOfWhyachi

Ekranın bir kısmı kararıyor!

sanırım https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/game-ready-drivers/13/527127/geforce-grd-53742-feedback-thread-released-92123/ buradan kaynaklı bir problem daha oyunlarda test edemedim olmazsa dediğiniz deneyim.
  8. SonOfWhyachi

anlatmak istediğim olay fotoğraftaki.
  9. SonOfWhyachi

Merhaba arkadaşlar, Bilgisayarımın ekran kartını amd den rtx 4060 yaptım fakat nvidia kullanmaya başladığımdan beri arada sırada ekranımın sadece üst kısmı siyah renge dönüyor ve hemen geçiyor ekran tamamen kapanmıyor. Sizce bu sorun neden olabilir?
  10. SonOfWhyachi

Şuan sarı sitedeki ilanları kontrol ettim de hocam 3070 - 4060 - 3060 sistem dolu şekilde var eğer 4070 gelirse al-satçılardan talep çok olacaktır.
  11. SonOfWhyachi

Hocam vallaha al satçılara tek çözüm forumda bile haber vermeden yapıştıracaksın videoyu bir zaman aralığı verip (1 hafta içinde çıkacak gibisinden) al satçıların her youtube kanalını takip etme şansları yok bence ama forumda veya instagramda geliyor gibisinden duyuru geçilince direkt nerede...
  12. SonOfWhyachi

Genelde giriş-orta seviye bilgisayarlar çıktı şu süreçlerde böyle bir rtx 4070 ve üstü bir sistem o bölgede ihtiyacı olanları karşılar belki ondan sonra direkt giriş seviyesi için bir sistem gelebilir.
  13. SonOfWhyachi

Monitör Tavsiyesi

teşekkür ederim arkadaşlar.
  14. SonOfWhyachi

hocam vallaha benimde okulum açılacak işte 2 ekim de sonra video saatleri ders saatlerim ile çakışıyor büyük oranda 4070 li sistemi de kaçırırsam üzülürüm. 4060 ti olan bilgisayarı 4070 alırım diye iptal etmiştim elim boş kalır kötü olur :(
  15. SonOfWhyachi

Monitör Tavsiyesi

teşekkür ederim ama gigabyte almış bulunmaktayım.
  16. SonOfWhyachi

Monitör Tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar güzel bir monitör almak istiyorum ama nasıl seçeceğimi çok bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? Önerilerinizi bekliyorum.
  17. SonOfWhyachi

Vallaha 1 kişi en fazla 2 tane filan bilgisayar alabilmeli böyle kampanyalarda sonra stokçular hemen alıyor birde sayı sınırı yoksa direkt sıkıntı yaşanıyor maalesef :/
  18. SonOfWhyachi

hocam güzel bir b650 anakart yazmamışsın eksik kalmış bak :D
  19. SonOfWhyachi

Vallaha benim tahminim levon hocam güzel bir sistemde sağlam bir fiyatta anlaşmaya çalışıyor. O yüzden biraz uzuyor şuan, gelen sistem güzel olsun da, geç olsun sağlam olsun :D
  20. SonOfWhyachi

7700xt filanda olabilir belki

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.