Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. T

Gaming gen TR kullanılmış deforme ürün sattıktan sonra iade almıyor

Bu arkadaş pek saygı çerçevesinde konuşmuyor. Diğer forumlarda da tecrübe ettik. Konu kapatılırsa iyi olur diye düşünüyorum. Hem arkadaşın sorunu da çözülmüş.
  2. T

Evet aynen öyle. Ben de monitör aldım açtım beğenmedim ve yolladım. Serviste kontrollerin yapıldıktan sonra işlem yapılacağını söylediler ki haklılar. Her gelen ürün kontrolsüz bi şekilde iade alınır mı? Firma da kendini korumaya çalışıyor. Arkadaşın niyetini bilemiyorum ama biraz fazla fevri.
  3. T

iade almış hocam başka bi foruma yazmış. İade aldılar ama forumlara yazdığım için aldılar, başka arkadaşlara tavsiye etmiyorum başınız ağrır falan yazmış. Sırf direkt aide almayıp teknik servise gittiği için. Ben de geçen hafta monitör aldım baktım beğenmedim geri yolladım. Teknik servise gitti...
  4. T

Ya hocam sen her forumda neden objektif yorum yapan herkese direkt bi firmanın savunucuymuş gibi cephe alıyosun? Her ürünün iade aşamsında gerçekleşen adımlar sende de gerçekleşmiş ve iadeni almışlar. Neden bu saldırganlık?
  5. T

İndirim pckolik.com Tron v3 Hazır sistemi

Link Removed Stoğu güncellenmiş değerlendirmek isteyenlere duyurulur.
  6. T

Monitör Tavsiyesi

hayırlı olsun güle güle kullanın :)
  7. T

Monitör Tavsiyesi

VP249QGR bu modele bakabilirsin hocam
  8. T

Öneri Klavye-Mouse-Kulaklık-Mousepad Önerir Misiniz?

Klavye Bütçe : 700-900 Mouse Bütçe : 400-600 Kulaklık Bütçe : 400-600 Mousepad(kalvye ve mouse sığacak kadar büyük olursa sevinirim) Bütçe : 300 Öyle profesyonel olarak bir şeyler aramıyorum orta yollu işimi görsün yeter.
  9. T

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

Agalar hiçbir yerde paylaşılmamış bugün geleceği ya da ben göremedim kesin bugün mü gelecek?
  10. T

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

AMD 7500F & RTX4060 ya da RTX4060ti bi sistem çok güzel gitmez mi ya. Bunu bir düşünüp değerlendirebilirseniz çok sevinirim :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.