Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. eno 192

Öneri 600 TL Fare Önerisi

Yeni fare almak istiyorum ne almalıyım
  2. eno 192

Öneri 1000 TL Oyuncu kulaklık

Bunu buldum sence bu nasıl ? https://www.amazon.com.tr/dp/B0CHJXCJTW/ref=asc_df_B0CHJXCJTW1707118440000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0CHJXCJTW&linkCode=asn
  3. eno 192

Klavye önerisi

Aldım klavye yi k552 1 hafta oluyor
  4. eno 192

Klavye önerisi

1 hafta oldu redragon aldım şu an menum
  5. eno 192

Klavye önerisi

1000 TL bütçem var klavye önerisi yapabilirsiniz ? Link Removed Link Removed Link Removed Şu 3 nasıl sizce
  6. eno 192

Hearts of Iron IV indirme girer mi ?

Hearts of Iron IV alacam am steamden almak istiyorum 340 TL ama Microsoft store 111 tl steam de indir me gelir mi ?
  7. eno 192

Battlefield 5 , Battlefield Battlefield 2042 mi ?

Battlefield 1 aldım ancak, Battlefield 5 yada Battlefield 2042 almayı düşünüyom sizce hangisi.
  8. eno 192

Yardım Steam papara cashback

sağol
  9. eno 192

galiba maksimum 20 tl galiba
  10. eno 192

Yakın zamanda oyun alcam 400 tl yazıyor ama papara da 200 tepeye kadar diyor. Ben bu oyunu aldığım zaman Cashback gelirmi ?
  11. eno 192

550 w psu kaç watt ups gerekli

Yakın zamanda ups alacam ama kaç va ups alcam bilmiyorum Sistem donanım İ5 12400f Arc 750 ekran kartı
  12. eno 192

Güç kaynada cızırtı geliyor

Coil whine sesi ise bieşey olurmu bide yüksek fps alınca oluyor .
  13. eno 192

Vallahi bilmiyom ama ses güç kaynağından geliyor gibi dinledim zaman güç kaynağı dan geliyordu
  14. eno 192

Oyuna girince ses gelmiyor alt+tab atınca ses geliyor yada minecraft gibi yüksek fps veren oyunlarda geliyor cızırtıdan bisey olurmu. Sitem Modart arc 1. Psu game booster.
  15. eno 192

Yardım Ekran kartı güc pini takama

Ekran kartı güç pinlerini düzgün mü ?
  16. eno 192

Uygun Fiyatlı Psu önerisi

Uygun fiyatlı 550w veya üstü psu önerirmisiniz.
  17. eno 192

Yurt İçi Kargo Kasayı Sorunsuz Getirir Mi?

ben ayın 8 de verdim
  18. eno 192

Yurt İçi Kargo Kasayı Sorunsuz Getirir Mi?

Yarın kasma geliyor ama herkes yurt içi oka dar iyi değil diyor doğrumu ve kargoda sıkıntı olursa ne yapmalıyım

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.