Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Rauzy

Dying Light 2 düşük FPS

Dying Light 2 düşük FPS Merhaba bende Dying Light 2 düşük FPS 60 70 arası ayarlar yuksek Sistemin 6650 XT i5 12400 F 16 RAM var Dying Light 2 de FPS'nın böyle olması normal değil testlere baktıgımda sizce neden.
  2. Rauzy

Yardım CS 2 kasma ve drop sorunu

CS 2 de en düşük ayarlarda bile drop yiyiyorum. İ5 12400F işlemci ASUS 6650XT OC ekran kartı 16GB ram var CS2 düşük ayarlarda bile drop giriyor, oynanmayacak derecede bazen. Nasıl oyun yapmışlar ya...
  3. Rauzy

monitor çizgi sorunu

merhaba gigaybte g24 f var bende daha yenı 1 aylık ama oyunlarda bazen ortada soldan saga doru kücük bi çizgi geliyor ölü pixel testi vs yaptım bişey yok tüm oyunlarda oluyor bu masüstü kullanımında hiç olmadı sizce neden oluyor display port kullanıyorum hdmida aynıydı
  4. Rauzy

Performans testi nasıl ?

arkadaşlar bılgısayar test yaptım boöyle cıktı sızce ıymı
  5. Rauzy

oyun kolu öneri

Merhaba. Joyistick alacagım kablosuz alacagım ve cakma olması cok onemlı değil. Cunku orjlar cok pahalı sizce 3'ünden hangisi bilgisayardan oynayacağım. sol analogun top olması lazım bütçe sıkıntı değil ama cokda buyuk paralar vermek ıstemıyorum 500 lırada versem 1 2 sene gotursun yeter cakmalar...
  6. Rauzy

hangi joyistick

merhaba beyler joyistick alacagım kablosuz alacagım ve cakma olması cok onemlı deıl cunku orjlar cok pahalı sizce 3ünden hangisi bılgısayardan oynucam 1 Link Removed ps4 v1 2 Link Removed ps5 3 Link Removed v2
  7. Rauzy

hdmi kaç hz veriyor

Arkadaşlar HDMI kac Hz veriyor monıtorun gi, gabyte G24F ekran kartım ASUS 6650 XT anakartım ASUS Prime H610 M Ona gore dönüşütürücü veya DP kablosu alacagım biri 120 Hz veriyor diyor bırı 240 hangısı dogru.
  8. Rauzy

2. monitor nası bağlamalıyım

Merhaba arkadaşlar yeni monitor Gigabyte g 24 F aldım 1.soru ben HDMI ile bapladım 180 Hz alabilir miyim HDMI ile ekran kartı ASUS 6650 XT. 2. ise şimdi onceden kullandııgm 2. Monitorude bağlaman istiyorum ama tek VGA girişi var ona VGA to DP alsam olur mu Ya da elimde VGA to HDMI var 1 tane DP...
  9. Rauzy

Monitor alımı sonrası ne yapılmalı

arkdaşlar monitorum geldi gigabyte g 24 f sizce ne yapmalıyım test vs monıtor bayagı hosuma gitti bu arada
  10. Rauzy

Sistemim ne kadar eder

Sizce ne kadar eder? 5700 XT ekran kartı. 16 g RAM 2400. Ryzen 5 3400G PRO işlemci. MSI b 350M Pro VD Plus anakart. 550 wat PSU. Rampage X Force kasa Kutu fatura yok kasanın kutusu var tek mining vs yapılmadı.
  11. Rauzy

Gigabyte monitör nasıldır?

merhaba arkadaşlar 5000 tlye GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) aldım sizce nasıldır fiyatına değermi gigaybtı 27 ınc olanıda var aynı fıyata 144 hz sızce onumu tercıh etmelıyıdım ama bana biraz buyuk masam küçük bu fıyatta daha ıyı monıtor varmıydı veya 2. el 240 hz falan almam mantıklı...
  12. Rauzy

gamebooster nasıldır

beyler merhaba bumu yoksa 2 mi GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz 5100 tl GameBooster GB-2428FF 23.8" 280Hz 5300 tl sizce bunlardan hangisi sistemim 2sinde yeter muhtemlen
  13. Rauzy

Soru Monitör önerisi

Arkadaşlar monitor alacağım sistemim i5 12400 f 6650 xt 16 3200 ram sizce 280 hz gamebooster alsam 280 fps alabılırımyım cs ve valda yada gamebooster hariç düşündüğüm şu 3 monitor var hangisi daha iyi olur hemen almak istiyorum çunku fıyatlar hergun artıyor Asus TUF Gaming VG249Q1A 165 hz...
  14. Rauzy

Sistem ne kadar eder

Merhaba beyler yeni sistem aldım elimdeki sistemi satıcam sizce ne kadar eder amd 5700 xt ryzen 5 3400 g pro işlemci 3.7 ghz 16 gb 2400 kınsgton predator ram msi b350m pro-vd plus anakart kasa rampage x force 550 wat psuda var 1 tb samsun hdd istege bağlı 240 ssd eklerım
  15. Rauzy

Hangi monitör?

ASUS TUF VG249Q1R 165 hz 4300 tl Asus VP249QGR 144 hz 3800 3900 arası 3 hp omen i 25 4400 falan 165 hz hangisi sizce bunlardan hemen siparış verecegım bayramdan sonra artar muhtemlen hp i25 teknosada ama
  16. Rauzy

bilgisayar ne kadar eder

merhaba bilgisayar satacagım sizce ne kadar eder 5700 xt ekran kartı ryzen 5 3400 g pro işlemci 3.70 ghz 16 2400 mhz kıngston predator ram msi b350 vd plus pro anakart 1 tb hdd 550 psu istege gorede 240 ssd eklerım ssd suan varda kendme alacagım o sistemden sizce ne kadar eder
  17. Rauzy

bilgisayar aldıktan sonra ne yapılır

merhaba arkadaşlar modartan aldıgım sıstem geldi ekran kartını taktım sımdı bılgısayar ne yapmamı onerırısnın guncelestırme vs
  18. Rauzy

Monitör alacağım 144hz mi 165 hz mi?

Merhaba en fazla 4500 olmak üzere bütçem var monitor almak isityorum 144Hz ama 165 arasında cok fazla fark varsa performans olarak 165 alırım ama yoksada 144 tercih ederim buna göre monitor öner misiniz 1 tane 3900 lıra 144 ASUS vardı 144 Hz coks atılan bir de 165 Hz ASUS IPS vardı 4300'e...
  19. Rauzy

Hangi monitörü almalıyım?

Merhaba şu 2 monitor arasında kaldım. Aralrıdnakı 400 TL farka değermı veya bu fıyat bandından önerdiğiniz monitor var mı...
  20. Rauzy

Monitor önerisi

Merhaba 3000 4000 aras bütçem var bana monitor öneriminiz minimum 144 Hz 2.el değil 0 almak istiyorum Casper Excalibur 23.8” Monitör Modeli - Casper bir de su nasıldır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.