Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Rauzy

Dying Light 2 düşük FPS

diğer bazı oyunlardada aynı nedense rdrde ayarlrı fulledımde 30 40 fps alıyorum gelişmiş secenkerl vs acınca
  2. Rauzy

Dying Light 2 düşük FPS

Dying Light 2 düşük FPS Merhaba bende Dying Light 2 düşük FPS 60 70 arası ayarlar yuksek Sistemin 6650 XT i5 12400 F 16 RAM var Dying Light 2 de FPS'nın böyle olması normal değil testlere baktıgımda sizce neden.
  3. Rauzy

Yardım CS 2 kasma ve drop sorunu

en sonda
  4. Rauzy

Yardım CS 2 kasma ve drop sorunu

CS 2 de en düşük ayarlarda bile drop yiyiyorum. İ5 12400F işlemci ASUS 6650XT OC ekran kartı 16GB ram var CS2 düşük ayarlarda bile drop giriyor, oynanmayacak derecede bazen. Nasıl oyun yapmışlar ya...
  5. Rauzy

monitor çizgi sorunu

gigabytımı aramam lazım hocam bunun için itopyayyımı
  6. Rauzy

monitor çizgi sorunu

ekran kartında falan deılse evet ghostınk testi yaparken gözü çok yoruyor arkadası sıyah şeyler
  7. Rauzy

monitor çizgi sorunu

hocam bu monıtoer olmadan öbnce 2 çmontıorlumle kullandım 4 5 saat böyle bırsey olmadı
  8. Rauzy

monitor çizgi sorunu

ekran karıtıylamı alakalı mönitörmü
  9. Rauzy

monitor çizgi sorunu

e kran kartıylamı alakalı yanş monitorlemi
  10. Rauzy

monitor çizgi sorunu

bazen ekran kartım kendi kendine devre dışı kalıyor o nedendir
  11. Rauzy

monitor çizgi sorunu

hocam 22 ay daha garantısı var değişim yaparlar herhalde eşek değiller
  12. Rauzy

monitor çizgi sorunu

hocam neden geçmiş olsunki
  13. Rauzy

monitor çizgi sorunu

kankicim ekran kartsız oyun açılmıyor hata veriyor i,şlemci 12400f
  14. Rauzy

monitor çizgi sorunu

Hocam videodan anca kesebildim böyle bu ekranın dıger tarfına dogru gıdıyor oyunda bazen boyle oluyor tum younlarda cs valo tomb raider cizgi öyle ama sagdan sola dogru oyle sanıyelık gelıp gidiyor
  15. Rauzy

monitor çizgi sorunu

hocam hdmı ıle ıde aynıydı dp kablosu ılede aynı
  16. Rauzy

monitor çizgi sorunu

garantiye göndermem gerek dimi
  17. Rauzy

monitor çizgi sorunu

oyunlarda oluyor hocam sadece monitorumu bilgisayarımı @Rory, hocam sorun su hani televeızynlar bazen çekmez ya ufak gırı cızgı gıbı bısey belirlir arada ortada baştan sonra doğur öyle birşey oluyor oyunlarda sürekli tüm oyunlarda
  18. Rauzy

monitor çizgi sorunu

merhaba gigaybte g24 f var bende daha yenı 1 aylık ama oyunlarda bazen ortada soldan saga doru kücük bi çizgi geliyor ölü pixel testi vs yaptım bişey yok tüm oyunlarda oluyor bu masüstü kullanımında hiç olmadı sizce neden oluyor display port kullanıyorum hdmida aynıydı
  19. Rauzy

Performans testi nasıl ?

arkadaşlar bılgısayar test yaptım boöyle cıktı sızce ıymı

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.