Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Berkay Krz

[ÇEKİLİŞ] HP X24ih 144 Hz Monitör

Katıldım
  2. Berkay Krz

Yardım Bilgisayar toplama 22-23k

Az daha çıkarsan; https://www.gaming.gen.tr/urun/292846/maxima-6800-amd-ryzen-5-5600-msi-radeon-rx-6800-gaming-z-trio-16g-v1-16gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/
  3. Berkay Krz

8500 tl ye alınırmı ?

Evet bu fiyata fakat ekipmanlar hiç güzel değil.
  4. Berkay Krz

8500 tl ye alınırmı ?

Asla değmez. O monitör ve ekipmanlar tamamen rezil.
  5. Berkay Krz

Ücretsiz Gamepass Aboneliği

https://www.xbox.com/tr-TR/games/store/xbox-live-gold/CFQ7TTC0K5DJ/000D
  6. Berkay Krz

Monitör alacağım 144hz mi 165 hz mi?

Evet, fiyat farkına değer. HP, Asus'un yaptıklarını en üst düzeyde yapıyor. Aynı klasmanda değiller.
  7. Berkay Krz

Monitör alacağım 144hz mi 165 hz mi?

Diğer forumda da yazdım. Asus VP249QGR IGZO IPS kullandığı için çok daha mantıklı. IGZO IPS, en kaliteli renk sunan panellerden biri. Asus harici de alabilirim derseniz bunu alın geçin; Link Removed
  8. Berkay Krz

Yardım 25-30.000 tl bandında önereceğiniz sistem önerileriniz?

Gerek kalmıyor hocam. Yazılım sorunları da çözüldü 6000 serisinde.
  9. Berkay Krz

4070ti sistemler 45 bin TL civarında. RX 6800 varken çok daha kötü olan 4070 bir sistem almanızı önermem hele o fiyatlara. Bunlar çok güzel bir seçim olacaktır.
  10. Berkay Krz

https://www.gaming.gen.tr/urun/292846/maxima-6800-amd-ryzen-5-5600-msi-radeon-rx-6800-gaming-z-trio-16g-v1-16gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/ Bütçeni biraz aşarsan DDR5 bu sistem daha iyi olacaktır...
  11. Berkay Krz

3 aylığı hala mevcut.
  12. Berkay Krz

PC Game pass yeterlidir fakat 1 yıllıkta yükseltme yaparken Ultimate'e yükseltmek zorundasınız. Zaten arasında 15 TL fark var.
  13. Berkay Krz

İtopya ModartPc Hazır Sistem İptal Olur mu?

Evet o fiyata güzel almışsın. Tam olarak daha iyi denemez VRAM açısından da fark var ama hemen hemen yakın kartlar. Hayırlı olsun iyi sistem. İptal edeceklerini sanmıyorum. Öyle bir şey yapamazlar.
  14. Berkay Krz

Hangi kulaklığı alayım?

Kafama baskısı bile V2 X'e geçmemek yetti. Ergonomi 0. Kulağıma hiçbir şekilde oturmadı. Zaten yapısı da buna uygun değil kafa oranına göre ayar yapamıyorsun. Hafızalı kafa bandı da yok kafaya bayağı baskı yapıyor. Hiçbir şekilde alınmaz. Fujin'den V2 X'e geçince Tofaş'tan Lambo'ya geçmiş kadar...
  15. Berkay Krz

İtopya ModartPc Hazır Sistem İptal Olur mu?

O fiyata RX 6650XT alınmaz. 3060 12GB veya RX 6700'lü sistemler bakın derim.
  16. Berkay Krz

Sistem önerisi

240mm bir soğutucu alsan güzel olur.
  17. Berkay Krz

Hangi monitörü almalıyım?

Asus al geç o zaman.
  18. Berkay Krz

Sistem önerisi

Darboğaz yemezsin ama RX 6800 ve DDR5 sistem 30 bin TL iken bu asla alınmaz. AMD Wattman hatası 6000 serisinde çözüldü. https://www.gaming.gen.tr/urun/292910/elite-6800-amd-ryzen-5-7600-msi-radeon-rx-6800-gaming-z-trio-16g-v1-16gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/
  19. Berkay Krz

Sistem önerisi

Uzun vade için 4070 çok daha iyi olur. AMD ekran kartı kabulse önerim RX 6800'den yana olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.