Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. goktancelik

Xbox Series X alınır mı?

valla full oyun odaklı olacaksa alınabilir fakat xboxda arkadaş çevren var ise daha mantıklı olacağını düşünüyorum arkadaş çevren yok ise tek başına oyunlar oynamak bir zamandan sonra sıkmaya başlıyor açıkçası ben bilgisayar almanı öneririm
  2. goktancelik

Ümit Özdağ, Tan Atarken Yüce Tanrı Dağından...

Yürü be Ümit babaaa
  3. goktancelik

Vok Budget sistem 9999tl

Sonunda 10 bin bütçeli arkadaşlar için sevindirici haber inşallah ihtiyacı olan kaçırmayıp alır.
  4. goktancelik

İki laptoptan hangisi alınır?

Render falan uğraşacaksan 32gb daha sağlıklı olur fakat 16gb da basit uygulamalarda iş görebiliyor. Watt değeri önemli olduğundan dolayı Asusluyu tercih etmeni öneririm.
  5. goktancelik

F/P KRALI RTX 3060 Ti Toplama Oyun Bilgisayarı [MODART M11]

Güzel sistem Rtx 3060 ı 16 ya falan satan malum siteden almaktansa i5 13400f çekin 17-18 e yapıştırın daha ne istiyonuz tertemiz iste Emeğine sağlık Levon abi ben bekleyemedim 2 hafta önce aldım ama alacak arkadaşlara hayırlı olsun
  6. goktancelik

Age of empires 4 donma sorunu

Oyunun ortalarına doğru bir anda bilgisayar donuyor ne oyunu alta atabiliyorum ne alt f4 atınca kapanıyor ne ctrl alt del den bir işlev yapıyor hiçbirşey olmuyor bilgisayar donuyor bildiginiz oyunun ortasında ve sadece bu oyunda oluyor fifa 23 witcher 3 rdr 2 gta 5 valorantta falan olmuyor neden...
  7. goktancelik

Kılıçdaroğlu babala TV çıkıyor

Bu programa göre oy toplayabilir veya kaybedebilir riskli bir şey ama bence yararımıza olacaktır katılması izleyip göreceğiz
  8. goktancelik

ikinci turu kim alır

Bu 4 parti bedavadan vekillik aldı konusunda katılıyorum KK nin adaylığıda tartışmaya açık olduğunu düşünüyorum ama Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyoruz bu ülkede tarih boyunca umudunu yitirmeyen adamlar sayesinde ayakta kaldı ve birşekilde ilerledi. Biz Türk gençleri olarak görevimizi yerine...
  9. goktancelik

ikinci turu kim alır

Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Umudumuzu yitirmeyelim bizden istedikleri bu zaten sandığa gidip oyumuzu kullanalım oyumuza sahip çıkalım sonuç açıklanana kadar hiçbirşey kesin değildir.
  10. goktancelik

Atlas bilgisayar adlı site güvenilirmi

İlk defa duydum, biraz araştırdım normal gözüküyor hatta İstanbul ümraniyede ofislerinin olduğunu buldum fakat güvence vermiyorum dedigim gibi ilk defa duydum.
  11. goktancelik

ikinci turu kim alır

Erdoğan yüzde 49 almadı mı ilk turda neye dayanarak Kılıçdaroğlu kesin alacak diyorsun ? Kılıçdaroğlunu destekliyorum ben sebebini merak ettim
  12. goktancelik

r5 5600 mı i3 12100f mi i3 13100f mi

Ryzen 5 5600 i5 12400f e denk neredeyse hocam bu karşılaştırma saçma olmuş bence bir tık Ryzen 5 5600 tekler ikisinide B450 de iyi fakat b550 olursa daha tatlı olur
  13. goktancelik

Ryzen 5 5600x Stok Fan Yeterli Mi?

Kasa da mesh ve soğutması iyi olan bir kasa tercih edilirse daha iyi olur ama bu önerdiklerimi alman seni rahatlatacaktır bunların dışında ID-COOLING SE-214-XT De çok öneriliyor bizzat tecrübe etmedim ben ama öneriliyor forumlarda Evet
  14. goktancelik

Ryzen 5 5600x Stok Fan Yeterli Mi?

Bütçe çıkarsa AG620 Eğer çıkmazsa AG400 öneririm şuanda Ryzen 7 5700x işlemcimde kullanıyorum boşta 39 derece oyunda 55 e çıkıyor 60 üstünü şuanlık görmedim
  15. goktancelik

Fırsat Gigabyte GTX1660 OC 192 Bit 6GB GDDR5 Ekran Kartı 4000TL!!!

2.el temiz ürünler almak bence daha mantıklı 6 civarına biraz daha bütçe yükseltip
  16. goktancelik

Spardox Sg-27240Rp 4999 TL 27 Inc - 240 Hz - Ips İndirim Ve İnceleme

Valla bu markayı 2 ay önce görmüştüm hiç araştırmamıştım güvenilir değildir bir sorunu çıkar diye bu video ilaç gibi olmuş eline sağlık abi (y)
  17. goktancelik

Duyuru TOPLANIN ModArt Foruma CHAT Özelliğini Getiriyorum 😉

Abi memlekette o var bu var insanlar anlamaz insanların zeka seviyesi düşük onu yapmayalım bunu yapmayalım diye diye hiçbirşey yapamaz hale geldik içinde kalacağına dışında konser olsun misali deneyelim Baktın olmuyor normale çevirirsin zaten
  18. goktancelik

Yardım Zalman S2 600W Kasada Yer Alan Güç Kaynağı Yeterli Mi?

Güzel sistem anakartı 800tl farkla b550 yaparsanız daha iyi olacaktır

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.