Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. J

Satılık Zotac Gaming GeForce RTX 3090 Ti AMP Extreme Holo 3,5 aylık

Merhabalar arkadaşlar, 4090 a geçmek amaçlı, yepyeni, faturalı, garantili, +2 sene garantisi aktifleştirilmiş, 2023 ün başında alınmış daha garantisinden 3,5 ay geçmiş, Zotac Gaming GeForce RTX 3090 Ti AMP Extreme Holo yepyeni gözüm gibi baktığım ekran kartımı satmak istiyorum. Kutu içeriği...
  2. J

Andromeda Teknoloji Esenyurt sahibinden.com mağduriyeti

Bugün itibari ile mağduriyetim ilgili satıcı tarafından giderilmiş, ürün iade alınmıştır. Emeği geçen herkese, takip edenlere, destek verenlere sonsuz teşekkür ederim. Yaşanılan bu olay için çok üzgünüm ve böyle şeylerin yaşanmamasını temenni ederim. Ramazan kardeşim, bazı durumlarda ses...
  3. J

Link Removed Eksen Bilişim olarak değiştirmiş sahibinden.com daki mağazasını şikayeti başlatacağım yakında...
  4. J

Kardeşim yok buraya yazıorm ki insanlar da mağdur olmasın... :)
  5. J

https://forum.pchocasi.com.tr/konu/andromeda-teknoloji-esenyurt-sahibinden-com-magduriyeti.45338/#post-340455 https://forum.modartpc.com/konu/andromeda-teknoloji-esenyurt-sahibinden-com-magduriyeti.2895/#post-24102...
  6. J

https://www.sikayetvar.com/sahibinden/sahibindencom-ve-andromeda-teknoloji-saticisi-sikayeti
  7. J

Teşekkürler kardeşim, banka transferi de yaptık bir miktar, bir de nakit verdik. Yok süreçte bir sıkıntı olmaz, sadece onun daha büyük zararına olacak faturasız işlem yaptığı, yarın göndereceğim diyip göndermediği, aramalarda yokuşa sürdüğü için o konu. Zaten bir sürü delilimiz var ayriyetten...
  8. J

Kardeşim cevapların için çok teşekkür ederim. "" Hiçbir ses kayıdını izinsiz dava açsan bile kullanamazsın "" daha önce kullandım. Nasıl yapılacağını biliyorum. Hatta şöyle söyleyeyim, bilir kişiye gider, konuşma kağıda dökülür ve deliller arasına koyulur, masraflar cezalı tarafa yüklenir...
  9. J

Yazı biraz uzun oldu paragraf olarak ayırmaya çalıştım ama, kusura bakmayın...
  10. J

Arkadaşlar hakkında başka olumsuz konular da bulunan ve bahsi geçen Esenyurttaki ve Link Removed daki aynı olan Andromeda Teknoloji ile alışveriş yapma gafletinde bulundum. Ve forumda bulunan aynı olumsuzlukları yaşadım. Olayı özetle anlatacağım; Kendilerine telefon ettim, gigabyte rtx 2080 TI...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.