Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Toprak_Devrim

Flare II vs Scope RX Deluxe Wireless

2 haftadır takip ediyorum stok yok.
  2. Toprak_Devrim

Masa bu şekilde Moonlightda güzel gider aslında ama hem flare ii animate hem moonlight için stok bekliyeceğim. Tahminen ne zaman gelir abi sence?
  3. Toprak_Devrim

@ModArt Levon
  4. Toprak_Devrim

Yada moonlight modeli sence yakın zamanda stoğa girer mi?
  5. Toprak_Devrim

Merhabalar ben bu iki klavye arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir? Flare II Scope RX Deluxe Wireless @ModArt Levon abi sen bu tarz klavyeleri test etmiştin hangisini önerirsin?
  6. Toprak_Devrim

4K monitör vs 4K TV

4k TV Böyle duruyor
  7. Toprak_Devrim

4K monitör vs 4K TV

Merhaba benim i9 13900K işlemcim ve MSİ RTX 4080 ekran kartım var. Maksimum 22.000 TL bütçem. 4K 120Hz OLED: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...lı-smart-4k-ultra-hd-oled-evo-tv-1222178.html 4K 165Hz: Link Removed
  8. Toprak_Devrim

20.000 TL bütçe ile monitör önerisi

Yada alternatif olarak OLED 120hz tv alabilirim
  9. Toprak_Devrim

Gigabyte modelinde daha mı iyi sence? Yada Samsung Modellerinden
  10. Toprak_Devrim

Merhaba benim İ9 13900K işlemcim ve MSİ RTX 4080 ekran kartım var. Maksimum 20.000 TL bütçem. 4K 144 Hz düşünüyordum ama insanların bu monitörlerin siyah rengi o kadar iyi gösteremediğini söylediler. Çok kararsız kaldım. Önerebileceğiniz Monitör var mı? (Eğer Bulamazsanız OLED 144Hz TV varsa...
  11. Toprak_Devrim

Sistemim için kasa, sıvı soğutma ve anakart önerisi

Ekran kartını aldım uzunlukları resimde var. İşlemci olarak 13700k düşünüyorum ddr5 olacak sistem. (İşlemci bütçeye dahil değil)
  12. Toprak_Devrim

60.000 TL Bütçeye sistem Önerisi

Msi Gaming X Trio RTX 4080 modelini inventustan sipariş verdim kalanlarını da alıcam 1 hafta içinde
  13. Toprak_Devrim

Monitör olarak ne önerirsiniz hocam?
  14. Toprak_Devrim

Hmm peki kasa olarak verdiğiniz kasa beyaz olduğu için kötü duru mu ve kasa sessizi? Aynı zamanda bu sıvı soğutma modeli iyi mi? Fanlar renk olarak uyumsuzluk yaratır mı?
  15. Toprak_Devrim

2k daha verip i9 13900k ya yükseltmek mantıklı mı?
  16. Toprak_Devrim

O zaman almışken 4080 li alıyım monitörü sonra siz zaman zaman indirim paylaştığınız zaman alırım
  17. Toprak_Devrim

Hmm O zaman 1-2 aya fiyatlar düşer biraz daha. siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
  18. Toprak_Devrim

4080’li fiyat (Monitörsüz)
  19. Toprak_Devrim

@ModArt Levon abi klavye olarak rog düşünüyorum bütçe dışında alıcam ne önerirsiniz mesela (illa rog olmak zorunda değil). Fiyatı 4.000 i geçmesin Yok ya mesela düşenler var ama sayılı dediğiniz gibi ASUS GeForce RTX 3090 Ti OC Edition 24GB TUF-RTX3090TI-O24G-GAMING RTX3090Ti, PCI-E16 4.0...
  20. Toprak_Devrim

Donanım Arşivini videosundan sonra düşmüştü biraz fiyatlar ya belki olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.