Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. E

Yeni sisteme geçiş için destek.

60k ya buna buna bundan bir tık geride ama performansı muazzam sistemim satılık düşünürsen görüşebiliriz imzamda ana parçalarım yazıyor.
  2. E

Satılık SATILIK KOMPLE SET PAZARLIK ETMEK İÇİN ZAMAN HARCAMAYIN

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-ryzen-7-5800x3d-plus-rtx-3090-plus-x570s-ace-1152799559/detay/ SİSTEMDE NEREDEYSE HİÇ KABLO GÖRÜNMÜYOR. Evga RTX 3090 24gb 384bit FTW 3 ULTRA Ryzen7 5800x3D MONİTÖRÜN AYAĞI YOK YERİNE DUVARA MONTE ETMEK İÇİN...
  3. E

f/p monitör tavsiyesi

hemen satalım 2 adet excalibur 27 inç 144hz 1 ms TN panel var 1 yıldan biraz az garantisi var ama yan monitör olarak kullanıldı. 3lü monitör kurmak için almıştım 2k x 3 144 hz kuramadığım için kullanmıyorum birini alırsan 4k ikisini alırsan 7k ya bırakırım pazarlık yok. Zaten fiyatta bence çok...
  4. E

IMEI Kayıt Ücreti 31.692 TL Oldu!

oh oh oh abi sen güzel seviyor. SEV SEV SEV :D
  5. E

Bu ofis koltuğu alınır mı?

hareketli kısımları plastik olanlar zamanla esneme yapar. Ben XDrive kullanıyorum ilk pandemi yasaklarında almıştım. Oturduğum ve sırtımı dayadığım bölgelerde hala deformasyon yok. Demir aksamlarıda hala ilk gün ki gibi sağlam. Plastik kullanan arkadaşımın şu anda tekerlek kısımları kırık ve...
  6. E

Hangisini tercih etmeliyim sizce ? Switchler hakkında çok bilgim yok anlayan arkadaşlar yardımınızı beklemekteyim.

RED switch seni tatmin eder çevreni rahatsız etmez. Ben GamePower star scream kullanıyorum su ve toz dayanıklılığı sebebiyle sana da asus almanı gönül rahatlığıyla öneririm. Benim klavyem bile bu kadar dayanıklıyken asus tartışılmaz..
  7. E

Öneri 500E YAKIN FORUM ZİYARETÇİSİ VAR. YABANCI YOK ARKADAŞLAR GELİN SOHBET EDELİM.

Sıkıldım tek başıma çevrim içi üyelerde 480 tane misafir görünce bir davet yollayım dedim. :D
  8. E

Öneri 500E YAKIN FORUM ZİYARETÇİSİ VAR. YABANCI YOK ARKADAŞLAR GELİN SOHBET EDELİM.

Üye olmak için google kimliğinizi kullanıp kısa yoldan hızlıca üye olabilirsiniz. Hem çok basit hemde yardımlaşmış oluruz bol bol..
  9. E

Custom Sıvı Soğutmalı Sistem

@Levon Turaç ? Türkiye'ye custom sıvı soğutma ile ilgili bakış açısı getirdiğin için sorumlusu sensin abi :D
  10. E

Öneri Sağlam RGB oyuncu masası

Uğraşırım dersen kendin tasarla ve rgb şerit ile daha uyguna çöz. Mdf panel haliyle 1650 lira 1500 civarı da profil alıp istediğin ölçülerde kaynatıp masanın arka kısmına da kablo gizlemek için artan mdf den L yaparsın. Argb şeritlerinide döşersin mis gibi olur.. Kalan parayla da kasa içi rgb...
  11. E

Bu ofis koltuğu alınır mı?

aynı tipte daha uygunu varsa sırt destekle birlikte daha uygun olanını alın. Sırt destek baya iş görüyor..
  12. E

Soru Uygun fiyatlı kulaklık önerisi

Game Power fujin kullanıyorum mikrofon kalitesi çok iyi sesi sonuna kadar açarsanız kulaklarınızı rahatsız edecek kadar yüksek ama maksimum % 60 ile çok temiz ses veriyor. Aşırı ses kasmak içinde çok fazla yükseltmenize gerek yok. Kablosuz kulaklık isterseniz de rampage var ama ben sevemedim gitti..
  13. E

Bu sistem alınır mı?

Rtx 3090 bile 4k ultra ayarlarda dlss olmadan 60 fps üzeri zor çıkarken 8gb 128 bit ekran kartı ne kadar performans verir bilmiyorum.. Teknoloji farkı var tabi ama kas gücü de önemli. 1080p için düşünüyorsan bence daha uyguna bulabilirsin.. 5600x + rtx 3060 12 gb ile 2da oldukça iyi performans...
  14. E

Yardım Ryzen R7 5800X3D + MSI B550 Gaming Edge Hız aşırtma ayarları

oc yapmadan önce pc içi ayarlara bakıp gereksiz uygulamaları kapatırsan eğer pc oldukça stabil şekilde hızlanacaktır. Bios üzerinden msi kendi hazır profilini aktif ederek hız aşırtma yapabilirsin. Game Boost diye geçer. Fakat işlemci kendi başına zaten oldukça güçlü ve çarpan kilidi açık olduğu...
  15. E

5800x3d vs 5900x ve soğutma önerisi

5800x3d yi gamepower skadi 360 ile soğutuyorum 4k ultra + dlss ile maksimum 90 derece gördüm üstüne hiç çıkmadı
  16. E

evlilik hakkında fikir

Ben 7 yıl sonra eşimin beni aslında evlendiğimiz zamanda da hiç sevmediğini aslında beni çıkış yolu olarak gördüğünü öğrendikten sonra onun dayatmasıyla ayrıldım. Şimdi ise özüme döndüm ama artık bir kızım var. Evliliği iyi yaşayan iyi kötü yaşayan kötü tavsiye verir. Benim sana tavsiyem...
  17. E

ryzen 5 7500f ryzen 5 7600x hangisi tercih edilmeli

2k oyun performansı için alacağın ekran kartının da önemi ile birlikte araların 10 15 fps oynuyor. İkisi ile güncel oyunları rahat rahat oynarsın. 1080p için düşünüyorsan eğer direk 7500f al geç. Her iki çözünürlükte de ultra ayarlarda açamayacağı oyun yoktur. Alacağın ekran kartına göre 4k...
  18. E

Windows 11 Home Single Language mi Pro mu?

Aralarındaki fark pro sürümde sonradan home sürümüne ekleyebileceğin programlar gömülü geliyor. Yani home sürümü alıp daha sonradan ihtiyacın olan programları ekler ekstra yazılım yüklememiş olursun. Biri diğerinden daha fazla fps yada görüntü kalitesi vermez.
  19. E

SSD önerisi

Fiyatı baya iyi ben samsung 990 pro 1 tb 3000 liraya aldım bence alınır. Kingston iyidir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.