Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. T

Gaming.gen.tr 9 gündür ürünü kargolamadı.

Çoğu kişinin bu mağduriyeti yaşaması sorun zaten. Çoğu kişi yaşıyor diye normalleştiremem bu durumu kendime.
  2. T

Banada yoğunluk var dediler anlayışla karşıladım ama 2 gün önce ve bugün kargolanacak demelerine rağmen hiçbir sonuç görmedim. Madem yoğunluk var kargolayamayacaksınız bunu bana eposta, sms veya telefon ile iletin. İletmemelerini geçtim üstüne üstlük bugün kargolanacak diye yalan söylüyorlar...
  3. T

Ürününüz test ve montaj aşamasından geçti dendi ayrıca madem ellerine ürün yok sistemin stoklarını geçici olarak kapatırsın. Çözümü çok basit problemleri bahane etmeyelim lütfen.
  4. T

Şikayet var sayfasınada mağduriyetini belirttim fakat şikayet 2 gündür onaylanmadı. 28 Ekim de aldığım ürün aldığım günden beri paketlendi yazıyor. 3 gün önce görüştüğüm müşteri hizmetleri bugün ürün kargolanacak dedi. 2 gün önce Web site üzerinden irtibata geçtiğim yetkilide aynı şeyleri...
  5. T

YENİ PC NASIL? Değiştirmemi istediğiniz birşey varmı?

Mouse Pad 700 lira haketmediğini söyleyenler oldu şu mouse padi önerdiler. Sizce nasıl RAZER Gigantus V2 XXL Mousepad Siyah
  6. T

YENİ PC NASIL? Değiştirmemi istediğiniz birşey varmı?

YENİ PC NASIL? PC:Daemon [Bafır] | AMD Ryzen 5 5600 | 2 x 8 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 512 GB M.2 Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com Monitör : Mouse : Link Removed Klavye : ASUS ROG Strix Scope RX RED Switch IP57 Su Geçirmez ve Toza Dayanıklı Türkçe Optik Mekanik Gaming Klavye -...
  7. T

Ryzen 5 5500 ile Rx 6700xt darboğaz yaparmı?

Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum fakat bütçe düşürmek istediğimden dolayı işlemciyi ryzen 5 5500 e düşürüp ssd yi msi spatiuma 500gb a yükseltmek istiyorum. Sizce mantıklımı? Darboğaz yaparmı?
  8. T

15k hazır sistem önerisi

Bekliyoruz bakalım, uygun fiyatlı bir sistem çıkarsa buraya atarsanız sevinirim.
  9. T

15k hazır sistem önerisi

Bekliyoruz bakalım neler olacak.
  10. T

15k hazır sistem önerisi

Link güncellendi tekrar denermisiniz?
  11. T

15k hazır sistem önerisi

Bütçe: 15000 15k civarına rz6700xt li veya 3060ti lı bir sistem toplamı düşünüyorum. Şuanlık aklımdaki sistem bu Daemon [Bafır] | AMD Ryzen 5 5600 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 512 GB M.2 Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com Sizce nasıl almalımıyım yoksa beklemelimiyim?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.