Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Software

Kart Lazım Dosta Tavsiye

Selamlar Dostlar 5 Binle Max 6500 Tl Civarında İkinci El Sıfır Ekran Kartı Tavsiye Edermisiniz
  2. Software

Sistem toplama, aralarından hangisini tavsiye edersiniz?

Fiyat Aralıgım Bu Bütçedir Altında Daha İyisi Dediginiz Varsa Alabilirim Ama Üstünü Önermeyiniz
  3. Software

Kart Hakkında Bilgisi Olan Varmı ?

Zotac Geforce RTX 3060 Twın EDGE Gamıng 12GB DDR6 192 Bit Nvıda Ekran Kartı Chipset Marka NVIDIA Grafik İşlemci GeForce RTX 3060 Bellek Tipi GDDR6X Bellek Kapasitesi 12GB Bellek Arayüzü 192 Bit VGA Slot PCI Express 4.0 Not Fiyat ( 7.700)
  4. Software

Sıvı Sogutma

Selamlar Coloormasterin sıvı sogutması mevcut anakartım Asus Tuf gaming Wifi 2 Modeli Fanlarım Cpu ya Takılı Pompa da Cpu opt ye Takılı Bu iki fan girişi ortak calısıyor diye duygum pompa fanlara göremi çalısır pompanın tam calısmasıiçin fanları max speed almam gerekir sanırım
  5. Software

Mouse ve Kulaklık Önerisi

SELAMLAR... MAUSE VE KULAKLIK ÖNERİSİ İSTİYORUM FİYAT BANDI ORTALAMA 2 ÜRÜN İÇİN 2 BİN 2100 MAUS DA ÇOK YÜKSEK DP VE TUŞLAR ARAYIŞIM YOK ELE OTURAN MÜMKÜNSE KULAKLIKLA AYNI MARKA OLMASI KULAKLIK DA PUGB MOBİLE CS GO .DA SES KASABİLECEGİM SESLERİ YÖN OLARAK AYIRT EDEBİLEN MÜMKÜNSE KONTROLCÜSÜ...
  6. Software

Monitör Arızası

Selamlar Yeni topladıgımız bir bilgisayarda monitör ara ara zamanlarda sürekli kapanıp açılıyor bilgisayarda ekran kartı yok i5 12 nesil işlemci var farklı bir monütör taktım 1 gün sonra oda aynını yapmaya başladı ekran kartı driveri vs yüklü görünüyor aygıt yönetiisinde sıfır temiz kurulumda...
  7. Software

Mouse Önerisi

500 750 Tl Bandında Mouse Önerisi (Kablolu) Orta Büyüklükde ele oturan Rgb Şık Görünüşlü
  8. Software

İşlemci sıcaklıkları iyi mi?

S.a 10 Dakkika Önce Montajı Bitirdim Sizce Bu Degerler Normal Olması Gereken Mi İşlemci AMD RYZEN 7 5700G

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.