Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. M

Arkadaşlar bu modem güzel mi

Hocam bütçe 750 1.5k arası evde fiber alt yapı yok ttnetteki adam geldi 1.8k diyince kendim alırım netten daha iyi dedm
  2. M

Arkadaşlar bu modem güzel mi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-dsl-ac750-dual-band-ac750-3-antenli-modem-1178910.html?gad_source=4&gclid=CjwKCAiA-bmsBhAGEiwAoaQNmuEKDJyoGtOtZH7fj4OJPFOlThml0frmgadINqvPJzaTpjBifrmWcBoCPcIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Bu modem alınır mı Arkadaşlar yeni modeme ihtiyacım var acil öneri...
  3. M

Bu sistemi aldım

Teşekkür ederim bakacağım attıklarına dostum
  4. M

Bu sistemi aldım

Knk marka olarak nasıl ghosting sızma filan konusunda
  5. M

Bu sistemi aldım

Güncel
  6. M

Bu sistemi aldım

https://www.gaming.gen.tr/urun/95755/nova-3060ti-intel-i3-12100f-asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-v2-oc-8gb-16gb-ram-512gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Özelleştirip aldım bu sistemi işlemciyi anakartı ssd yi filan Şimdi sizlerden bu pcye uygun -Monitör (IPS panel 144hz 165hz) -Klavye, fare...
  7. M

Monitore Goruntu Gelmiyor

Yani ya dönüştürücü alacağım yada monitörü değiştirmem gerekiyor değil mi
  8. M

https://www.gaming.gen.tr/urun/95755/nova-3060ti-intel-i3-12100f-asus-geforce-rtx-3060-ti-dual-v2-oc-8gb-16gb-ram-512gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Monitör Link Removed Bu monitör ama 10 yıllık var eski pcde çalışıyordu yani kullanıyorm sorun yoktu ama ekran kartını bilgisayarcıya götürdüm ben...
  9. M

Ama ekran kartı yerindeki yere o maviyi takacağım yer yok ki neresine takacam
  10. M

Selamın aleyküm yeni sistem aldım monitöre görüntü gelmiyor sebebi ne sizce monitörüm biraz eski ondan olabilir mi
  11. M

Duyuru Hazır mısınız? Efsane Bir Sistem Geliyor 😉

Hadi inş güzel bir şey gelir de alırız 3 aydır sistem arayışındaym denk gelemedik güzel sisteme
  12. M

Duyuru Beklenen An Geldi! ModArt M9 Sistem geliyor 🥰

Kullanmak için almaya çalışıyoruz alamadık al satçılar alıyor anca bize bişey düşmüyor

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.