Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. C

M9 sistem ön panel değişim

Uzundan aldim. Kapalı 9 cm olandan altinada mıknatıs yapistirdim sabit duruyor
  2. C

n11'den Ekran Kartı Tutacağı-Gpu Tutucu- Gpu Sarkma Önleyici-Gpu Holder seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir! https://www.n11.com/urun/ekran-karti-tutacagi-gpu-tutucu-gpu-sarkma-onleyici-gpu-holder-3201078?magaza=arha Onca paneli sokup sonra panelle camı bıçakla açtım...
  3. C

ModArt m9 Sistem İnceleme - Sistemi Aldıktan Sonra Yapılması Gerekenler - Teşekkür

Birde bu m9 sistemde biosta kasanin fan hızları oynanıyor denediğimde sadece egzoz fanın rpm si değişiyor on fanların hızını neden oynayamıyorum bilginiz varmi. On fanın anakart bağlantısı ile arka egzoz fanın bağlantısı farklı ise değiştirsem sorun olurmu
  4. C

ModArt m9 Sistem İnceleme - Sistemi Aldıktan Sonra Yapılması Gerekenler - Teşekkür

ram ayarlarını yaptıktan sonra şöyle bisey aldım 2 3 kere açılmadı pc sonra eski ayarlarına döndü sorun nedir burada hocam
  5. C

Tozun hakkından gelemezsem eski haline dondurebilirim bir kule tipi soğutucu alip, teşekkür ederim
  6. C

Fotograf atarmisin sen ne yaptın 😊
  7. C

Soru M9 sistem için soğutucu

https://forum.modartpc.com/konu/m9-sistem-on-panel-degisim.3058/
  8. C

m9 sistemde islemci stok sogutucuyla 72 73 derecelere çıkıyordu başta on paneli sokup denedim 65lere kadar düştü sonra önüne pleksi yaptırmayı düşündüm ve bu hale geldi nasıl olmuş sizce?
  9. C

M9 Sistem İçin Depolama Önerisi

kasanin metal olan yan bölümünü sok psunun önünde yeri var 2 kabloyla işi cozuyorsun zor degil
  10. C

Kargo gelsin yapistirdigimda atarım buraya hocam
  11. C

M9 Sistem CPU Sıcaklığı

Ben önünü açtım 65i geçmiyor şimdi sicaklik ilerleyen zamanlarda bütçe olursa kule tipi takacağım yinede
  12. C

M9 Sistem İçin Depolama Önerisi

Ben 2 tb seagete sata harddisk aldım taktım
  13. C

Şuan evde değilim kasanin on paneli varya camin yapışık oldugu. Thermaltake yazan yer komple çıkık. Panel camla yapışık panelle camı ayirmadim daha onuda bi ip yardımıyla silikonunu ayircam yada başka biseyle artık bakmadım. eve geçince atiyim
  14. C

Ben yanları sokup icerden basarak çıkarttım cam olduğu için alttan asilmadim direk
  15. C

Evet on paneli sokuluyor cami yapışık cami daha ayırmasın sipariş verdiğim ürünü bekliyorum gelsin on cami bi şekilde panelden sokup ürünü yapistiracagim. Sadece o 6 7 derece farkettirdi birde kule tipi taksan 60i geçmeyecek hale gelir heralde
  16. C

n11'den Gametech Zeus Ön Panel Bilgisayar Performans Arttırıcı seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir! https://www.n11.com/urun/gametech-zeus-on-panel-bilgisayar-performans-arttirici-14781901?magaza=ecembilgisaya Ben m9 sistemin on panelini soktum şundan sipariş verdim...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.