Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. M

Youtube Üstte yeşillenme ve pembelenme

Tavsiyelerinizi deneyeceğim arkadaşlar teşekkürler.Bu arada güncellemem gereken bir şey var.İnstagram web de reels izlerken de aynısını yaşadım.Sanırsam chrome kaynaklı.Fikri olan varsa belirtirse sevinirim.
  2. M

video çekiminde arkasını bulanık yapmışlar ondan olmuş.
  3. M

ekran görüntüsü hocam
  4. M

Merhaba iyi akşamlar.Youtube da videonun üstünde yeşillenme ve pembelenme oluyor.Bu her videoda olmuyor ve sadece youtube da oluyor.Geçmişimi,google ayarlarımı,uzantılarımı kaldırdım ama yine de çözülmedi.Opera veya edge tarayacısında bir problem yaşamıyorum.Sadece google da youtube girince oluyor.
  5. M

Soru Windows 11 Kullananlar Memnun Mu ?

Sorun yaşadığım için konu açmıştım bilenler bilir.Sorunlarım bir nebze de olsa düzeldi gelen updateleri vs yaptım.Lakin bazı updateleri yüklerken hata veriyor,en basit oyunlarda ufak bir drop yapabiliyor,sistem isteyen oyunlarda da akıcı olabiliyor.Garip işletim sistemi.Kimileri memnun kimileri...
  6. M

W11 Oyunlarda anlık drop sorunu

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama geçen zamandan sonra güncelleme gereği duydum.Csgo testlerim normal herhangi bir drop yok fps im düşük geliyordu geforce experience her şeyi yükseğe çekmiş sağolsun düşürdüm vsync açtım fps 165 e kitli.Ets deki laglanma ise bir nebze düzelmişti lakin bu sefer...
  7. M

Windows update de şunu yapmaya çalıştığım zaman yapmıyor acaba bu da sorun yaratır mı?
  8. M

Grafik ayarlarını geforcedan optimize edip kullanıyorum acaba geforce da gözden kaçan bir şey olabilir mi yani geforce en iyisi için ayarlıyor ama sorun yaratabilecek şekilde ayarlar mı ?
  9. M

yok hocam öyle değil direkt pc de kurulu zaten mağazadan aldım deneme sürümü değil.
  10. M

Pc yi sıfırladığım zaman bulut indirme ile kurmuştum temiz olsun diye.
  11. M

Orjinal hocam pc yi itopyadan aldım içinde geldi.
  12. M

Umarım hocam öyledir.Bakalım süreç gösterecek.Sürekli güncel tutmaya çalışacağım.
  13. M

AutoCAD programı dışında bir program indirmedim hocam onu da lisanslı aldım.
  14. M

DDU güvenli midir?
  15. M

Peki bu soruna geforce dışında başka bir neden olabilir mi ? Amd nin yazılımı vs.
  16. M

Biraz uğraştıracak ama mecburum nvidia,amd hepsini kaldırıp tekrardan temiz bir kurulum deneyeceğim ilk aldığımda hiç farketmemiştim ama sonradan battı gözüme ve çözemiyorum canımı sıkmaya başladı.Eskisi gibi oyun oynamıyorum lakin arada girince böyle bir durumda can sıkıyor.
  17. M

Şunu ekleyeyim csgo testinde bir problem yok lakin ets de araçlar sanki laglanıyormuş gibiydi ne kaynaklı bir problem bilmiyorum pc yi sıfırlamadan önce böyle bir sorunum yoktu.SSD sağlığım 99 da okuma yazma değerleri de gayet yerinde.
  18. M

Programa katılın diyor yani katılmamışım.
  19. M

Pencere konusuna açıklık getireyim o benim takıntımmış w11 yüklü başka bir bilgisayarda gözlemledim onda da öyle bana öyle gözükmüş.
  20. M

nereden bakılıyor acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.