Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. S

MSI MPG Z690 sistemde XMP açınca çökme

AİDA64 stres testi Zaten bu değerleri girince bilgisayar düzeldi. Çünkü öncesinde ilk mesajımda bahsettiğim gibi masaüstü açılınca bilgisayar kitleniyordu.
  2. S

Merhaba arkadaşlar, dün gece XMP ayarlamalarını yapıp ramleri 6000 mhz değerlerine ualştırmış ve stabilesini sağlamıştım. Gece bilgisayarı kapattığımda monitör kapandı ama bilgisayar çalışır vaziyette kaldı. Eski bilgisayarımda da nadiren böyle olurdu. Ondan dolayı önemsemeyip power tuşu ile...
  3. S

Öncelikle cevap veren herkese teşekkür ederim. Sorunu çözmüş bulunmaktayım. Şöyle ki; XMP hemen altında yer alan ram değerlerini CL32-38-38-96 olarak ve voltajıda 1.35 gösteriyordu. Lakin Advanced Dram Configuration girdiğimde bu değerlerin 40-40-40 70 diye ayarlandığını farkettim. Bunları...
  4. S

Sizin cevabınızdan sonra kontrol ettim. Uyumlu olduğu görüldü. Bunu da denedim lakin çözüm bulamadım. Bazı voltaj denemeleri yaptım lakin bu konuda tecrübesizliğimin sonucunda yine olmadı.
  5. S

Satın alırken herhangi bir kontrol listesine bakmadım.
  6. S

İyi günler, aşağıda yer alan ürünleri kullanıyorum. Anakartın BIOS güncellemesi yapıldı. BIOS'tan XMP aktif edilerek RAM'lar 6000 MHz değerine ulaşıyor. Lakin masaüstüne geldiğimde 1 dakika içerisinde bilgisayar donuyor. RAM'leri eski haline getirdiğimde sorun ortadan kalkıyor. Görselde bulunan...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.