Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. U

Yardım İşlemci Hakkında

Kazanma ihtimalim nedir süresi nedir Yemin ederim sistemim çürüyecek artık
  2. U

Yardım İşlemci Hakkında

Arkadaşlar selamun aleyküm uzun süredir arızalı olan bilgisayarımın işlemcisi arızalı olduğunu tespit ettik. 10 aylık bir işlemci (i5 13600k) Aldığım firmaya kargoladım. Bana ellerinde olmadığını ya i5 12600k yada aralık ayında aldığım fiyatı geri yatıracaklarını söylüyorlar ne yapmam gerekiyor...
  3. U

anakart arızası asus rog strix b660 a wifi D4

Yok işte anakartı bir türlü deniyemiyorum
  4. U

hepsini denedik dediginiz yöntemide denedik anakartta arıza olma ihtimali varmıdır istanbuldayım lga 1700 anakart testi yapabilecek bir yer varsa beni yönlendirebilirmisiniz
  5. U

Hala anakart arızalı olarak düşünüyorum ben 😞
  6. U

şöyle bir durum var boş bir diske format atıyoruz gibi oluyor bununla ilgili bir ayar varmı bios içerisinde (anakart ın üzerideki işlemci pinleri degisti )
  7. U

arkadaşlar merhaba win10 pro kurmaya çalıştığımızda boot ekranında harddiski görmüyor ve kurulum devam etmiyor anakartımı 2 defa servise verdim bana sağlam çalışıyor denilerek geri gönderildi. istanbul önerebileceginiz bir yer varmıdır acaba anakartın kesin arızalı oldugunu tespit edebilecek...
  8. U

nerede sıkıntı var nasıl cözebilirim

win 11 0dan kuruldu donanım m2 ssd üzerine herşey güncel umarım cözerim lol falan oynayabiliyorum rahat ama yüksek oyunlarda yetersiz direkt fps düsmüyor zamanla
  9. U

nerede sıkıntı var nasıl cözebilirim

arkadaşlar merhabalar sistem yenilemek istedim ve parcaları kendim tek tek almıştım 13600k i5 3070 ventus 3 msi ekran kartı asus rog b660 a anakart 16 gb 3000mhz ddr4 ram bunları yeniledim kasamda eski kasayı kullandım icinde bir önceki sistemden kalan psu vardı (bir önceki sistem 1070...
  10. U

2 k 144 hz + curved yada düz ekran önerisi istiyorum

Arkadaşlar sistemimi topladım hikayeli oyun oynayacam warzone oynayacam 2 k ekran öneriniz varmıdır bütçem çok yok
  11. U

amd mi intel mi ? gecerli bir sebep

Asus rog cok daha iyi oyun için tercihimi o yönde kullandım Özür dilerim yeni görüyorum herşeyi aldım Aynen bencede en iyisi intel kafa rahat olur 5-6 sene
  12. U

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim @ModArt Levon de teşekkür ederim Anakart olarak Asus ROG Strix B660-A Gaming WIFI D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 5333(OC)MHz ATX Gaming aldım Rog çok önerildiği için İşlemcimide 13600 k alıyorum cuma günü 2017 de i56600k ///msi 1070 2022 de i5 13600k ///...
  13. U

Sadece oyun bilgisayarı amacım arkadaş 5600x al kafan rahat etsin diyor Amd anakart işlemci toplam 7 bin Intel anakart işlemci 14 bin
  14. U

Ramlarım 3000mhz+ diye biliyorum Link Removed Anakartım bu bugün gelen i5 13600 k hakkında bilgim yok yeni işlemciler ama sizin dediğinize göre ryzenden iyi
  15. U

i5 13600k yı ddr 4 olarak kullansam olurmu ? İlla ddr5 mi yapmak lazım yoksa
  16. U

Arkadaşlar eski ramimi kullanayım diye düşündüm 8x2 corsair Amd ddr4 de ddr5 olan inteli geçiyor muhabbeti falan var yoksa aklımda hep i712700k vardı
  17. U

hocam valla o işlemci 7100 alırmıyım alırım ama zırt pırt işlemci falan değiştirmem 4-5 sene kullanmak istiyorum
  18. U

Benim amacım warzone oynamak hikayeli oyun oynamak vs vs eve geldiğimde zorlanmadan rahatça oynayabilen bir PC istiyorum i7 8200. 5800x3d 7400 13600k 7100 tl Şuan 5000 tl ye z790 Asus prime sipariş etmiştim o elime ulaştı iade edebilirim buradaki kararımdan sonra
  19. U

arkadaşlar merhaba i5 6600k 1070 li sistemimi komple degistiriyorum 3070 aldım m2 ssd sıvı sogutma aldım ve kararsız kaldım normalde i7 12700 k alacaktım cogu arkadasım amd al diyor 5600x yada r7 5800xd3 gibi işlemcilere ara sıra bakıyorum bana işlemci önerirmisiniz gecerli bir...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.