Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. K

Öneri HP Victus alınır mı?

Bu fiyata hangi laptopu alabilirim hocam?
  2. K

Öneri HP Victus alınır mı?

Merhaba. Ben 28000 TL'ye bu bilgisayarı uygun gördüm. Sizce Bu bilgisayar alınırmı? Kalitesi, donanım özellikleri vs. iyi midir? Bu fiyata başka hangi bilgisayar alınabilir? (Oyun için alacağım fakat mühendislik ve render işleri programları içinde kullanacağım.) Link Removed
  3. K

Çözüldü Laptop Adaptörü Şarja Takarken Kıvılcım Çıkarıyor

Hocam adaptör gönderdiğiniz resimdeki gibi değil tam olarak. Bu şekilde görünüyor internetten örnek olarak aldım ama sökülmüyor hiçbir kısmı. Hocam adaptörüm yeni sayılır da akım korumalı priz vs. alsam bir faydası olurmu?
  4. K

Çözüldü Laptop Adaptörü Şarja Takarken Kıvılcım Çıkarıyor

Merhaba. Bu sorunu sadece kendimin yaşamadığını düşünüyorum, ben neredeyse laptopumu her şarja takacağım zaman prizden biraz yüksek şekilde çat diye kıvılcım sesi geliyor. Artık nerdeyse her şarja takarken bir gerilim yaşıyorum. Bazen takarken hiç ses olmuyor. Bu sorunu çözmenin bir yolu var...
  5. K

Red Dead Redemption 2 için Güvenli Türkçe Yama Önerisi

Merhaba. Red Dead Redemption 2 oyununa Türkçe yama yapmak istiyorum fakat virüs endişemden dolayı indirecek bir yer bulamadım. Sağlam, virüssüz RDR 2 için Türkçe yamayı nereden indirebilirim?
  6. K

Öneri Hangi SATA SSD alınmalı?

Araştırdığım kadarıyla en iyi alınabilecek SATA SSD'ler Kingston ve PNY olarak gördüm. Sizce SATA SSD olarak kingstonmu yoksa PNY markamı almalıyım? Nedenini açıklarsanız sevinirim.
  7. K

Soru Laptopa SSD taktıktan güç sorunu yaşar mıyım?

Ben laptopumdaki harddisk'i söküp yerine SSD takmayı düşünüyorum. SSD taktıktan sonra SSD'nin fazla watt güç çekmesi, voltaj sorunu vs. yaşar mıyım?
  8. K

Öneri 500 TL kulaklık önerisi

Merhaba, maksimum 500 TL olacak şekilde mikrofonu iyi ses veren ve kafa bandı olan oyuncu kulaklığı önerilerinizi bekliyorum.
  9. K

Soru Egzoz fan olmadan bilgisayar kullanılır mı?

Merhaba. Ben bilgisayarım açılırken güç kaynağı ses yapıyor diye temizledim fakat ondan sonrami oldu tam bilmiyorum. Tesadüfen kasanın arkasında, galiba egzoz fan deniliyor, dönmüyordu. Bilgisayarım eski bir bilgisayar, acaba bilgisayar açılırken dönmemesi normalmi? Bilgisayar içi ısınıncamı...
  10. K

Öneri 1500 TL valorant için mouse önerisi

arkadaşım valorant için en 1500 TL'ye mouse arıyor. kendisi bu mouse'u almayı düşünüyor sizce bu mouse alınır mı? yoksa bu fiyata daha iyileri var mıdır? Link Removed
  11. K

Akım Korumalı Priz Önerisi

Güzel ürünmüş hocam fakat giriş sayısı biraz az gibi. Hocam fiyatı baya pahalı geldi bana. schneider veya philips almayı düşünüyorum hocam.
  12. K

Akım Korumalı Priz Önerisi

Merhaba. Yeni sistemim için akım korumalı priz almayı düşünüyorum. Kaliteli, sağlam koruyan hangi marka, model akım korumalı prizi almalıyım?
  13. K

Soru Oyun için VA mı IPS panel mi kullanmalıyız?

Ben 27 inç arıyorum hocam.
  14. K

Soru Oyun için VA mı IPS panel mi kullanmalıyız?

Merhaba genelde hikayeli, grafikli oyunlar oynayacağım ama arada cs:go'da oynuyorum. Sizce hangi panel monitör almalıyım? Bazı kişiler VA panel oyun için daha uygun diyor. Bazıları IPS daha renkli daha canlı oynatır diyor. Tam olarak karar veremedim en uygunu hangisi olur?
  15. K

26000 TL Masaüstü Bilgisayar Önerisi

Hocam cahilim bu konularda birde ilk defa bilgisayara bu kadar para vereceğim o yüzden korkuyorum bütün olası durumlardan :D bu arada hocam power cooler master'dı galiba iyimidir o marka?
  16. K

anladım hocam çok teşekkür ederim peki ben bu sisteme mesela ışıklı kulaklık mouse veya fan gibi şeyler takarsam güç fazla çekmesi kapanma yanma gibi bir durum olur mu?
  17. K

hocam paylaştığım sistemi almak istiyorum fakat 650w psu kullanılmış 3070ti için galiba önerilen 750w bir sorun olur mu sizce yeterli midir? 650w
  18. K

Merhaba. Ben 26000 TL Bandında böyle bir bilgisayar buldum. Sistemin parçaları iyi midir? özelleştirmeye gerek varmı? Darboğaz vs. gibi sorunlar yaşar mıyım? Bu fiyata daha iyi bilgisayar varsa önerilerinizi bekliyorum...
  19. K

Öneri 6000 TL Oyuncu Monitörü Önerisi

Anladım hocam çok teşekkür ederim tekrardan, ben attığınız monitörü alacağım gibi.
  20. K

Öneri 6000 TL Oyuncu Monitörü Önerisi

Anladım hocam çok teşekkür ederim kusura bakmayın çok soru sordum ama son olarak aklıma bir şey takıldı mesela ben 1080 monitör alıp ayarları 4K ya çeksem 4k kalitede görüntü kalitesi alabilir miyim yoksa kesin o kalitede bir monitör mü gerekiyor?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.