Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. S C O

Faruk Koca İstifa Etti

Süper Lig'in 15. haftasında Ankaragücü ve Çaykur Rizespor'un Ankara Eryaman Stadyumu'nda oynadığı maçın bitiş düdüğü ile birlikte ev sahibi takımın başkanı Faruk Koca müsabakanın hakemi Halil Umut Meler'e saldırdı. "Hakemin verdiği yanlış kararlar ve tahrik edici davranışlardan dolayı bu olay...
  2. S C O

Jack Reacher Sonuna İzleyicilerle Buluşuyor.

Amazon Prime Video da oynanan Reacheradlı dizi sonunda çıkışı belli baş rolünde '' Alan Ritchson '' oynadığı bu dizi de 1.sezon epey bir her kesin ilgisini çekti bende dail olmak üzere, sürükleyıcı bir TV dizisiydi. 2. Sezon Kadrosu Alan Ritchson. Rolü : Jack Reacher. Maria Sten. Rolü ...
  3. S C O

Son Dakika GTA 6 Tanıtım Tarihi Açıklandı.

@Colorist, Vallahi bende sabırsızlık ile bekliyorum ilk fragmanı izledim grafikleri çok güzel gözüküyordu hele bir de çocukluğumuzun oyunu '' Vice City '' De geçmesi de çok güzel olmuş bence. Bir de 200GB'lik boş alan lazım olacak gibi gözüküyor bence çünkü bana kalırsa hem grafikleri hem de...
  4. S C O

Hayattım Da En Yaptığım Saçma İyilik.

@Colorist, Yanlış yazmışım bizim '' arkadaştan hoşlanıyormuş '' diyecektim.
  5. S C O

Hayattım Da En Yaptığım Saçma İyilik.

Geçen hafta Cumartesi günü oturup arkadaşlar ile doğruluk ve cesaret oynamaya karar verdik, oyun sonu arkadaş cesaret dedi bende söyledim. '' Tanıdığın bir kıza yaz ve onu çok sevdiğini ve her geçe aklından çıkmadığını '' Söyle dedi her şeyi yaptı. Ağa ben ne bileyim bu kız da bizim arkadaşlar...
  6. S C O

@Colorist, Onu bilmiyorum da 100 Dolar olacak diyorlar, doğru olup olmadığını bilmiyorum ama söylentiler öyle
  7. S C O

Dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinden Rockstar Games, GTA serisine yeni bir oyun eklemeye hazırlanıyor. Yıllardır beklenen bu oyun, son dönemlerde çok konuşuluyordu. Son olarak ise Rockstar Games, GTA 6 tanıtım tarihi için duyuru yaptı. GTA 6 tanıtım tarihi duyuruldu Rockstar Games, bundan...
  8. S C O

Soru Bu kasa iyimi

ROG Hyperion alınır hocam sağlam ve baya şık bir kasa oyuncular için tasarlanmış bir kasa zaten RTX 4090 ve yeni nesil ekran kartları rahatlık ile sığabilir bence kasa içi zaten büyük E-ATX ana kartlara kadar destek sunuyor size. Kasanın hava akışı nasıl onu bilmiyorum ama kasa ön tarafında USB...
  9. S C O

Monitör ekranına gelen yazı bu nasıl düzelir

'' Entering the power saving mode shortly '' hatası kardeşim '' Güç tasarrufu moduna girme '' demek. Bilgisayarın ana kablosunu bir çıkartıp deneyin ana kablo dediğim de, kasa arkasındaki güç kablosu oluyor yanı onu bir bir deneyin bazı çözümler de işe yarıyor olmadı farkla bir kablo varsa...
  10. S C O

Soru Windows'u Nereye Kursam Daha Yararlı Olur?

Merhaba Arkadaşlar, 1TB M2 SSD aldım birde kasa içinde 250GB normal bir SSD var, ben şimdi Windows 10'u M2 SSD'ye mi? Kurayım yoksa normal SSD'ye mi?
  11. S C O

AIDA64 6.92.6600

AIDA64, bilgisayarınızın sistemi hakkında bilgi toplayabileceginiz, sistem testleri yapabileceğiniz, donanımsal ve yazılım olarak bilgisayarınız hakkında detaylı bilgi veren güzel bir program. Ayrıca bu bilgileri rapor halinde HTML biçiminde web sayfası şeklinde veya düz metin şeklinde...
  12. S C O

Yardım Bu telefon alinir mi

Bence alınacak bir telefon Eğer arka kamera performansına çok önem veriyorsanız ve ön kamera, gece modu ve video kaydı gibi eksiklikleri göz ardı edebiliyorsanız, Xiaomi 13 Pro size çok iyi bir deneyim sunacaktır. Kesinlikle bunun dışında kalan pil ömrü, ekran, işlemci ve benzeri özelliklerde de...
  13. S C O

Yardım Bilgisayar açılıyor, görüntü yok

RAM'leri çıkartıp RAM'lerin uç kenarlarını çok bastırmadan ve çizmeden bir temizle RAM yuvaları da dağıl olmak üzere. Sonra ilk RAM'i bir tak çalışıp çalışmadığını buraya yazarsın.
  14. S C O

Soru Modart PC’nin Bir Uygulaması Var Mi?

@EO TEKNOLOJİ, İphone 8 veya 8S benziyor.
  15. S C O

Yardım Bilgisayar açılıyor, görüntü yok

Ana kartınız marka ve modeli nedir?
  16. S C O

Wifi Oyuncu Kulaklığı Önerisi

“ Logitech G G733 “ serisi veya “ Logitech G Pro X “ önere bilirim sana hem oyun performans da çok iyi bir kulaklık
  17. S C O

Öneri ModartPC İçin Önerim Var.

Bana lütfen biri özet geçe bilir mi? Beynim yandı şuan açtığım 2 konu da düzenleme kısmı gözükmüyor. Ama şimdi açtığım konu da düzenleme kısmı var nasıl oluyor? bu durum anlamadım bir konu sayısı mi var acaba örnek veriyorum 30 konu yazınca birşey açılıyor gibi.
  18. S C O

Öneri ModartPC İçin Önerim Var.

Merhaba Arkadaşlar, Herkese iyi sohbetler dilerim gençler ilk önce küçük bir önerim olacak sizlere siz nasıl düşünürsünüz bilmiyorum ama benim fikrim şu şekilde. '' Bir konuyu paylaşınca biz bunu düzenleme yapamıyoruz halbuki düzenleme kısmı gelse daha iyi olacak gibi geliyor bana '' BU sadece...
  19. S C O

@Umut Nas, Haklısın ağa zor iş bir de kodlama tasarımı falan filan en iyisi '' Ana ekrana ekle '' demek.
  20. S C O

@Umut Nas, Bunu biliyordum kardeşim eğer varsaydı APK’si onu indirecektim mecbur böyle yapacağız bizde eyvallah bu arada yardımın için.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.