Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. K

MLD M200 240 GB SATA SSD Acer Aspire 5755G laptopa uyumlu mu?

Hocam ben indirimli diye atmıştım yoksa fiyatı bu ve birde bu var hangisi alınır? (300 yukarısına biraz çıkmam zor hocam ondan dolayı biraz durumum kötü) Link Removed Link Removed
  2. K

Öneri Monitör tavsiyesi (4000tl max)

Seç beğen al Link Removed Link Removed Link Removed
  3. K

MLD M200 240 GB SATA SSD Acer Aspire 5755G laptopa uyumlu mu?

Merhabalar, MLD 240 GB bir SSD buldum açıkcası bulmak değil de gördüm. Donanım Arşivi'nin videosunu izlerken gördüm. Şimdi benim bir Acer Aspire 5755G Model bir laptopum var. 2.5 inçlik SSD benim HDD yerine olur mu? Ürün linki: Link Removed
  4. K

Soru Telefonuma dosyayı nasıl flashlarım?

Dün zamanım yoktu hocam bugün girdim tekrar aynı adımları yaptım ve fastboot reboot recovery yaptım recovery kısmına atmadı bu sefer MIUI başlattı. Yanlış mı yapıyorum bilmiyorum da yani sanırım cihazım rootlanmıyor.
  5. K

Öneri ModArt PC Forum Geliştirme ve Öneri Başlığı

Yazılar çok gri kalıyor bazen okumak için yakınlaşmak durumunda kalıyorum. Siyah temada beyaz, beyaz temada siyah olabilir.
  6. K

Manuel olarak girmeye çalıştım ama beni normal recovery karşılıyor.
  7. K

@Umut Nas Hocam bu video da ki gibi arkadaşın dediğini yaptım ama TWRP menüsüne otomatik olarak atmadı. Sanırım yüklenmedi. https://www.youtube.com/watch?v=Jmgcr07QIlI
  8. K

Şöyle gözüküyor hocam.
  9. K

Şöyle bir hata alıyorum, USB Hata ayıklaması açık ve bilgisayara bağladım. Ondan sonra Fastboot ekranına girdim ve böyle bir hata aldım.
  10. K

Hocam şuan müsaitseniz deniyorum.
  11. K

Hocam bu rom kurma değil mi root atma kısmını bulamadım?
  12. K

Telefonun bootloader kilidi açık, usb hata ayıklama açık. İşlemcisi mediatek.
  13. K

Yok hocam nasıl yapılır baktım çok anlamadım.
  14. K

Game turbo dosyası güya hocam bilmiyorum. Yabancı bir forum sitesinde gördüm arkadaş şöyle açıklamış : "Game Turbo Magisk Module for any MIUI Steps: 1. Flash in Magisk 2. Reboot Works in: - 12.0.18 Global - 12.5 v2 Port How to use: 1. Go to the Security app 2. Navigate the Game Turbo by...
  15. K

Dosya boyutu büyük dediği için siteye attım hocam. İndir gbb zip
  16. K

Merhabalar, cihazıma bir dosya flashlamak istiyorum ama magisk yardımı ile ne yapmam lazım magisk root gerektiriyor mu? root olmadan nasıl yaparım? Cihazım Xiaomi

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.