Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Berkay0.

Freedos windows kuramadım

Merhaba bilgisayar açılınca bu ekran geliyor. Gidip usb bellek aldım ve bilgisayarcıya kurdurdum usb içine. Eve gelip pc takınca bişey olmuyor. Özellikle sordum tak kendisi başlar dedi
  2. Berkay0.

Yardım Freedos laptop

Merhaba bu laptopu sipariş ettim. Link Removed Ama çok anlamıyorum. Windows nasıl kurarım başka neler yapmam gerekir? Hangi ayarları yapmam kurmam gerekir? Kısaca herşey için yardımcı olur musunuz? Bir de internette satılan bu keylerden alsam olur mu...
  3. Berkay0.

Yardım 35k Laptop tavsiye

Merhaba mimarlık ve arada oyun için laptop tavsiyesine ihtiyacım var. Ama msi asus tarzı daha köklü markalardan istiyorum. Monster gibi markalardan uzak duruyorum. En düşük 3060 olmasını istiyorum. Ama asus msi da bu fiyatta benzer çok ürün var. Kendim işin içinden çıkamadım. Bütçem 35k ama çok...
  4. Berkay0.

Yardım 33k sistem toplama yardım

Herkese merhaba. Render tasarım ve oyun için bir sistem toplamak istiyorum. Piyasa da 3070ti i5 12400f li sistemler yok. Gaming gen tr de vardı ama hepsi kalkmış. Çok anlamadığım için kendim parçalar uyumlu mu değil mi bilmiyorum. Sizden ricam bana bu tarz bir sistem toplar mısınız? Kasa için...
  5. Berkay0.

35k Laptop önerisi

Merhaba mimarlık okuyorum. Yaklaşık 33k bütçem var laptop için 2k ya da kulaklık ve mouse için ayırdım. Acer hp gibi kronik sorunlu modellerden istemiyorum. Asus msi tarzı daha sağlam laptop tavsiyeniz var mıdır? Acer 3070 yerine asus 3060 almak çok mu mantıksız? Önerilerinizi bekliyorum

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.