Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. L

Hoşgeldin daha yeni gördüm :)

Hoşgeldin daha yeni gördüm :)
  2. L

Öneri Kitap Kurtları Buraya !!

Otto Skorzeny ile alakalı muhtemelen. Merak ettim internetten bakayım kitaba.
  3. L

Ünlü Pilot Kızıl Baron Manfred von Richthofen Kimdir?

Dünyanın en çok uçak düşüren pilotu (352 uçak) Erich Hartmann'a sorulan bir soruda ''Dünyanın en iyi pilotu olmak nasıl bir duygu?'' diye sorulmuş Erich Hartmann ise ''Dünyanın en çok uçak düşüren pilotu ben olabilirim ama Dünyanın en iyi pilotu Manfred von Richthofen'dır'' demiştir. Richthofen...
  4. L

Adolf Hitler'e yapılan 20 Temmuz Darbesi

Öylesine değiştim ya. Sürekli pp değiştirmeyi severim.
  5. L

Öneri Kitap Kurtları Buraya !!

WW2 için "Führer için uçtum" ve "Vatan ve führer için" güzel kitaplardır.
  6. L

Aynen öyle o dönemin şartlarını bilmeden eleştirenler çok var.
  7. L

Kurt ininde çok az hatta neredeyse hiç pencere yok ama dediğin doğru. Masanın etkisinin de olduğu bir makale vardı. Bende tam bilmiyorum.
  8. L

Ah o masa olmasaydı bugün daha farklı bir dünyadaydık.
  9. L

Bugün sizlerle Adolf Hitler'e yapılan 20 Temmuz Darbesi'ni inceleyeceğiz. 20 Temmuz darbesi denince akla ilk Claus von Stauffenberg gelir. Stauffenberg'i kısaca tanıtmak gerekirse kendisi Nazi Almanya'sında albaydı. Fakat darbeden önce Tunus'ta iken bir uçağın saldırısına uğrayarak ağır...
  10. L

WW2 film ve dizi önerilerim

Tora Tora Tora var ya o ile idare edin :D
  11. L

Er Ryan için arkadaşlar çok propaganda var diyordu. Fury'i izliyecektimde gittim Anthropoid'e başlamıştım o ara. Bakarım ikisinide elbet .
  12. L

Merhabalar bugün sizlere yaz tatilinde izlediğim ve beğendiğim WW2 film ve dizileri paylaşacağım. Ara sıra listeye filmler eklemeyide düşünüyorum. Eğer ilgilisiyseniz ara ara kontrol edebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım. Operasyon Valkyrie Adolf Hitler'e yapılan 20 temmuz suikast girişimini...
  13. L

Haklısınız Youtube bu konuda gerçekten çok katı.

Haklısınız Youtube bu konuda gerçekten çok katı.
  14. L

Bencede da forumda olduğu gibi oraya basınca direkt olarak profil mesajları kısmı gelmeli

Bencede da forumda olduğu gibi oraya basınca direkt olarak profil mesajları kısmı gelmeli
  15. L

hoşgeldin hocam

hoşgeldin hocam
  16. L

Hocam gerçek misiniz bilemiyorum ama Supermarine Spitfire ve Messerschmitt Bf 109 için video...

Hocam gerçek misiniz bilemiyorum ama Supermarine Spitfire ve Messerschmitt Bf 109 için video gelir mi? İkiside zamanının efsane uçaklarıdır. Sizin dilinizden dinlemekte hoş olur.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.