Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. yusufmngs

Öneri Sistem topluyorum

Arkadaşlar merhabalar. Üst segment sistem almak istiyordum ama elraen gg kaçırıp modart 'da belli olmayınca fiyatlar daha da yükselir diye parça parça topladım. Değiştirmemi önerdiğiniz parça var mı? Sırasıyla; Anakart: Link Removed İşlemci: AMD Ryzen™ 7 5700X 3.4GHz (Turbo 4.6GHz) 8 Core 16...
  2. yusufmngs

Yardım Jahreın sistem özelleştirme destek

Link Removed Arkadaşlar iyi akşamlar. 2.5 aydır sistem arayışındayım . Levon abinin sistemini bekledim fakat bir gelişme olmadığı için ve fiyatların da yükselecek düşüncem olduğundan bu sistemi almayı düşünüyorum. Özelleştirme seçeneklerinde hangi parçalar yükseltilebilir yardım eder misiniz...
  3. yusufmngs

Soru Gainward 3070 Tİ

Arkadaşlar iyi akşamlar. Link Removed marka ekran kartı ile ilgili bilgisi olan var mı? Fiyatı uygun gibi geldi ama perfonmansı ile ilgili bir fikrim yok.
  4. yusufmngs

Soru Freesync Premium Monitör'e Nvidia Parçalar

Arkadaşlar iyi akşamlar. Yazın incehesap'tan AMD 5 5500 ve Asus RX6650XT sistem aldım. Ardından @ModArt Levon abinin de 8 Ekim'de videosunu yayınladığı Link Removed monitörü satın aldım. Bilgisayar kusurlu geldi incehesap ile uğraş vs derken 2 ay sonunda iade aldım. Şimdi Levon abinin üst...
  5. yusufmngs

Öneri Üst Segment Sistem

Öncelikle forum hayırlı olsun. 20k-23k arası bir bütçem var. Üst segment bir sistem almak istiyorum. Diğer forumlarda gezerken MODART PC'nin üst segment bir sistem yapacağını gördüm. Bununla ilgili bir tarih belli mi acaba? 11 Kasım diyen var 15 Kasım sonrası yazan var emin olamadım...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.