Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. okan

Yardım Modart M9 sistem kullananlar bakabilir mi?

Arkadaşlar win11 ve win10 kullananlar sistemde kasma olup olmadığını yazabilir mi? Ben önerildiği üzere win11 kullanıyorum. Ama kasma donma gibi sorunlar var genel olarak.
  2. okan

MSI Center stabil çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar eski sistemimde sorun yoktu fakat M9 sistemimde MSI Center sorunlu çalışıyor. Örneğin işlemci sıcaklığını 0 gösteriyor ama farklı programda görüyorsunuz düzgün şekilde gösteriyor. Ve sıvı soğutucu rgb sini bazen algılamıyor. PC resetleyince algıladı ve kontrol edebildim.
  3. okan

M9 Sistem Ekran kartı tutucu / braket arıyorum

Arkadaşlar ne önerirsiniz? RGB olursa sevinirim :) Link Removed Link Removed kasa ve ekran kartı bu
  4. okan

Modart M9 sisteme birde böyle bakın / M9 Sistem Upgrade

Sistemi biraz güncelledim. 1- Rgb Ramler 2- 1 TB SSD 3- MSI K240 Sıvı soğutucu - Ekranlı model gayet iyi, kasım indirimlerinde almıştım. 4- Rgb Egzoz fanı - Eski sistemdeki ile değiştirdim. Rgb kontrolcüsünde ön Rgb fanlarından dolayı yer yok. o yüzden sıvı soğutucu Rgbleriyle kontrol...
  5. okan

Modart M9 Sisteme NZXT RGB Led bağlama

Arkadaşlar bu kartta JRGB pini var, 4 uçlu resimde mevcut aşağıda solda. NZXT led ise aynı şekilde 4 pinli fakat takma yönü belli değil. ters takarsak ana karta zarar verir mi? 1 defa denedim fakat beyaz ışık yandı sonra durdu. MSI Center ile de denedim renk değiştirmeyi etki etmedi. @Kürşat...
  6. okan

M9 Sisteme RGB egzoz fanı bağlantısı ve Fanların anakarttan pwm alması

Resmi internetten buldum çünkü benimkinin üstünde kablo kalabalıklığı var ama sanırım kart birebir bu. Elimde Sharkoon rgb fan var, benim eski kasadan söktüğüm. onda ise 2 tane çıkış var. Birisi rgb kontrolcüsüne gidiyordu diğeri ise güç için sanırım. ben bunları rgb kontrolcüsüne nasıl...
  7. okan

M9 Sistem için ekstra ssd e ihtiyaç olur mu?

Merhabalar. Sistemi alırken ssd yi bu modelle yükseltmiştim. SAMSUNG 1TB 980 NVMe M.2 SSD (3500MB Okuma / 3000MB Yazma) Sizce yeterli olur mu? Ek olarak Sata SSD takarsam M2 SSD dolunca yeni SSD 'ye oyun vs kurabiliyorum değil mi? hız düşük diye sorun yaşar mıyım sizce nasıl oluyor o konuda...
  8. okan

MSI Force GC20 V2 kullanan var mı?

Gaming gecesinde saat 22:00 da satışa açılacak sizce nasıl ? kullanan var mı ? Link Removed 955 tl fiyatı var ama 20 dk sonra indirimli hali belli olacak
  9. okan

Öneri MSI MPG GUNGNIR 110R alınır mı ?

1800 TL'ye alınır mı ? Hava akışı nasıl? Kullananlardan yorum bekliyorum.. Link Removed
  10. okan

Yardım Chassis Fan 0 RPM - Kasa fanları full çalışıyor ama 0 gözüküyor

Arkadaşlar kasada bulunan 4 fanı çoğaltıcı ile bağladım. Molex den güç alıyor ve pwm i de CHA-PIN den alıyorum ama resimde görüldüğü gibi 0 rpm gözüküyor. Fanlar full devirde çalışıyor. Sorun nedir?
  11. okan

Ryzen 5 5600 için Ekran Kartı önerisi

Sistem özellikleri : Anakart : ASUS PRIME B450M-K II 4400MHz (OC) DDR4 SOKET AM4 D-Sub DVI-D HDMI M.2 mATX İşlemci : AMD Ryzen 5 5600 3.5 GHz 6 Çekirdek 32MB Cache Am4 Soket 7nm İşlemci Ram : XPG Gammix D30 16GB (8+8) 3000MHz CL16 Depolama : SANDISK 1TB Ultra NVMe M.2 SSD (2400MB Okuma /...
  12. okan

HP X27Q QHD Oyuncu Monitörü

Kullanan var mı? Nasıl ? https://www.teknosa.com/hp-x27q-qhd-oyuncu-monitoru-p-125021733?shopId=teknosa&utm_source=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.72.2
  13. okan

Yeni sistem önerisi

Merhaba, Sizce ne yapmalıyım? 2 sene önce aldığım sistemim bu şekilde. Yükseltmeye kalksam elimde kalacak. Anakart psu vs belki yetersiz kalacak. Bu yüzden yeni sistem almak daha mantıklı duruyor. Kullandığım sistem : ASUS B450M-K II. AMD Ryzen 3 3100. XPG Gammix D30 16 GB (8+8) 3000MHz CL16...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.