Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. Z

Steelseries Apex Pro Tkl Wireless (2023)

clik sesi olmayan ayarlanabilir switch mi desem
  2. Z

omnipoint gibi bir custom switch var mı hocam peki ?
  3. Z

araştırayım biraz
  4. Z

wireless custom bildiğim kadarıyla yok hocam ama yanlış biliyorda olabilirim
  5. Z

Steelseries'in resmi bir satıcısı var idi galiba n11 üzerindeydi sayfası yalan olmasın. Yıl sonuna doğru veya yılbaşından sonra gelebileceğini söylemişti.
  6. Z

İnşallah Yakup abi beklentim o yönde Aerox 5 wireless ve nova pro wireless var bi klavyem eksik kaldı 😅
  7. Z

@ModArt Levon abi var mı bir bilgin gelecekmi trye ürün 😅
  8. Z

maalesef kıbrısa kargolama yapıyorlar türkiyeye yapmıyorlar cidden ilginç yani
  9. Z

valla inşallah kısa zamanda gelir ya klavyem yok gibi bişey şuan 😅
  10. Z

baya fazla fazla fark var 😅
  11. Z

çoğunu kullandım hocam da artık wireless almayı planlıyorum düşüncen için çok saol
  12. Z

hiçbir amazon sitesinden yollanmıyor .de .it .ae .fr .co.uk ama klavyenin türkce reklamını yapmışlar ilginç yani
  13. Z

2023 modeli biraz daha farklı hocam wireless olanı var mesela birde usb yeri eski modeldekinde var yenisinde yok, Iphone un 13 14 kasasını anımsatıyor kasası
  14. Z

hocam bütük enterli ve wireless modeli olsun yeterli ama alamıyorum yani yok hiçbiryerde varsada türkiyeye kargolama yapmıyor
  15. Z

Başlıkta yazdığım ürünü nasıl alabilirim hiçbir site türkiyeye kargolama yapmıyor. Çok hoşuma gitti ama alamıyorum 😂

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.