Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. C

Soru yurtdışı sıfır ekran kartı alınır mı ? gigabyte 3090ti gaming oc

evinin adresini verdi genç bi çocuk babasıyla çıktı kapıya görunuş olarak ekmeğinde bi tipe benziyo guvendim yani siparişimi iptal ettim bunu alıcam teşekkurler
  2. C

Aurora 3070 Tİ sistemi aldım

hayırlı olsun guzel yakalamışsın yerinde olsam demonte göndermelerini isteyip işlemci ve anakartı değiştirirdim
  3. C

test yapma şansım yok hiç açmadım diyo ve kutuya baktığım zaman gerçekten açılmamış sıfır gibi duruyodu söylediğine göre 1 ayda gelmiş 25 ekimde ilana koymuş alıp denemem lazım
  4. C

o nasıl bişey oluyo parayı verip alırım yanında açar bakarım
  5. C

öyle dusundum de yine de sormak istedim tşkler
  6. C

sahte olması ihtimali olmaz değil mi ekran kartı siparişi vermiştim ama iade edip bunu alıcam
  7. C

24 e koymus 22500 dedi fiyatına bin lira daha duser diye tahmin ediyorum alım aşamasına geçmediğimiz için pazarlık yapmadım eylulun 25 inde amazondan alınmış bandrolu duruyo hiç açılmadığı belli amazon satın sipariş epostasını gösterdi 11 bine almış yurtdışından ucuza alıp satıyorum dedi sizce...
  8. C

MSI 3090 TI Supreme ekran kartı sorunu (Garanti, fatura, tamir problemi)

bilgim yok ama satıcının yanına hiç gitme sanırım 4-5 ay geçmiş adam sen bozmuşsun der çekilir boşuna gittiğinle kalırsın
  9. C

sıvı soğutma

belli olmaz ama takmazlarsa bile çok basit bi işlem sen takarsın
  10. C

Hangi sistem tercih etmeliyim

blade sistemi alana kadar vokun sistemi forumda bile satanlar var
  11. C

Yardım 42251 tl ye topladığım sistem sizce nasıl

çok saol gerçekten kanser olurdum 12. nesil işlemciyi nerden bulayım :D peki yapamayız derlerse şu Link Removed bunu almak mantıklı mı bunda flashback varmış googledan baktığım kadarıyla
  12. C

onlar yapabiliyosa ben de yapamaz mıyım sıfır ürüne niye müdahale gerekiyo ki
  13. C

Beni de oraya yönlendiriyo anlamadım niye öyle asus z 690 anakart
  14. C

bu ulkede hiç bişeyin fiyatı dusmez en fazla aynı kalır malesef
  15. C

kasaya biraz daha bakıcam aceleye gelmesin kartta yılbaşına kadar beklenmez aldığım kart amazonda 1350 dolar bu fiyata iyi aldığımı dusunuyorum hayırlısı olsun
  16. C

ekran kartında 360 fan var soğutucuyada 360 alıcam yetmiyo hep 2 li fan takmışlar youtube da corsair 400D baktım ona da sığmıyo corsair çok guzel duruyodu fiyatıda iyiydi ama başka bişey bulmam lazım 1669510395 lianlinin alt tarafına takılıyomuş 360 bunu alayım o zaman
  17. C

kasa hakkında bilgin var mı diğer forumlarada açtım konuyu sıvı soğutucuyu 3 fanlı seçin dediler şöyle bi kasa buldum ama içine sığar mı acaba Link Removed

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.