Neler yeni

Arama sonuçlarınız

1. R

Yeni ModArt Sisteminde Hangi Ekran Kartı Olsun?

Hocam 4070li sistem ekim ayı içerisinde çıkar öyle değil mi
  2. R

Hocam yok mu bi ipucu flan yahu bu yazdığınız arada kaynadı heralde kimse ses çıkartmıyor😂
  3. R

Yani normalde 4070 li sistemler ortalama 30k 35k yani milletin 27k 28k istemesi gayet normal bence ama biri de kalkıp 22k flan derse o biraz saçma olur
  4. R

Ölü fiyat dediğin ne kadar mesela
  5. R

Evet al satçıların önüne gecemezsin ve bu sisteme de bağlı değil 4090 lı sistem de olsa 3050li sistemde olsa onlar işlerini yine yapar adamların sistem umrunda degil ne kadar kâr yapabildikleri umurlarında
  6. R

4070 li sistemler genelde 30k civarında zaten şoyle 26k 27k flan olsa tadından yenmez tabi.
  7. R

Al satçılar bir tek 4070 li sistem için mi bekliyor böyle bi mantık mı var?
  8. R

Aynen ben de 4070 bekliyorum ya da 4070ti Gelse de alıp kurtulsak 😂
  9. R

Hocam benim bi fikrim var ama size göre mantıklı gelmeyebilir belki şimdi sistem çıkacağı zaman atıyorum saat 18.00 de sistem yayınlanıyor ise ondan birkaç dakika önce foruma gelse link hem al satçıların çoğunluğunu elemiş oluruz hemde ihtiyacı olanlar yararlanmış olur diye düşünüyorum ya da...
  10. R

Bugün 15k ya 4060lı sistem çıktı mesela en son çıkartılan sistem de 3060lı 14k lık bi sistem di zaten düşük f/p sistemler çıktı sen kaçırmışsın
  11. R

Ben de sanmıyorum ama 4070li sistemin daha once gelmesi lazım bana göre çünkü forumda açık ara 4070 daha önde duruyor yani çoğunluk onu bekliyor.
  12. R

Hocam 4070 li sistemle de arayı çok açma lütfen😃
  13. R

Reis 4070liyi çıkar sen de kurtul bizde kurtulalım😂
  14. R

Hocam valla yorumların çoğunluğunu okudum genelde r5 7500f ve rtx 4070 kombosu duruyor ve açıkçası ben de bu fikirdeyim umarım gelir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.