Neler yeni

Windows kurulumunda 0x80070570 hatası

• Konbuyu başlatan cem
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 678

cem

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Bu sorunu nasil duzeltiriz her yolu denedim ryzen 7 5700x alinca basima gelmedik kalmadi

Ekli dosyalar

• 20221023_135731.jpg
    20221023_135731.jpg
    95.8 KB · Görüntüleme: 86

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Bu sorunu nasil duzeltiriz her yolu denedim ryzen 7 5700x alinca basima gelmedik kalmadi
Temiz bir format atarsanız sorun kökten çözülür. Ben sistemimi dizerken Windows u kurmadan Bios update yapıp Windows kurulumu yaptıktan sonra önce windowsu güncelleyip daha sonrasında anakart driverları ve en son ekran kartı driverını kuruyorum. Yıllardır bu şekilde ilerlemekteyim ve en ufak hata dahi almadım hiçbir sistemimde. AMD Ekran kartı kullandım aylarca 6600xt-6700xt şuan nvidia kullanıyorum hepsinde aynı yolu izledim hiç sorun yaşamadım.

Menczz

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Bu hatanın sebebide;

Windows sistem öğelerinizde geçersiz girdiler bırakmış olabilecek bir yazılımın hatalı veya başarısız yüklenmesi veya kaldırılması, bir virüs veya kötü amaçlı yazılım saldırısının sonuçları, elektrik kesintisi veya başka bir faktör nedeniyle sistemin yanlış kapanması, çok az teknik bilgisi olan birinin yanlışlıkla gerekli bir sistem dosyasını veya girdisini silmesi ile birlikte bir dizi başka neden vardır. "0X80070570 hata kodu" uyarısının akla gelen ilk nedeni, normal işlemlerinden birini, sistem veya uygulama bileşeninin doğru çalıştıramamasıdır.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Temiz bir format atarsanız sorun kökten çözülür. Ben sistemimi dizerken Windows u kurmadan Bios update yapıp Windows kurulumu yaptıktan sonra önce windowsu güncelleyip daha sonrasında anakart driverları ve en son ekran kartı driverını kuruyorum. Yıllardır bu şekilde ilerlemekteyim ve en ufak hata dahi almadım hiçbir sistemimde. AMD Ekran kartı kullandım aylarca 6600xt-6700xt şuan nvidia kullanıyorum hepsinde aynı yolu izledim hiç sorun yaşamadım.
Ben de aynı yolu izliyorum. 4 sistemdir sıkıntı yaşamadım.
Temiz format ile çözülmezse bios pilini çıkarıp biraz bekleyip yeniden deneyebilirsin.

cem

Aktif Üye
Modart Kullanıcı
Konular
6
ModArt Kredi
0
Yok.kardesim.bunla.alakali degil islemciyi takinca zaten direk gordu ama.donma.yasadim.sonra ms sitesinde girdim ryzen 7 5700x icin bios guncelesi vardi yaptim.sonrada temiz format atiyim.dedim.atim msin sitesine girdim.yeni cipset yayinlamis 2020 nin yukledim hersey guzel.oldu ama ses driverlerini yukledim namik 2 yukledi acildi amarealtek high definition audio açılmıyor bu acilmadi sorunum.bu benim isde bu acilmasa ses sitemimin ayarlarini yapamiyorsun hadi dedim belki cipste vardir dedim.tekrar format atim.eski.cipsetini yukledim.ondada acilmadi bu sonro.biosu geri aldim.bu seferde win 10 kurlma.hatasi aldim ana kart x470 gaming pulus max

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.