Neler yeni

Video Taş Gibi 144Hz IPS Oyuncu Monitörü ViewSonic XG2405-2

Levon Turaç

Yönetici
Yönetici
Konular
224
ModArt Kredi
0
Monitör Linki: Link Removed
Alın size Taş Gibi sorunsuz sıkıntısız 144Hz IPS Oyuncu Monitörü arkadaşlar :)

ViewSonic XG2405-2 Fiyatına oranla gayet kalitel ibir monitör olmuş 1ms düşük tepkime süresi 144Hz yüksek tazeleme hızları dışında 250 Candela parlaklık az bir oran gibi görünse de rakiplerden daha canlı ve doğru renkler sunabiliyor.
6bit+Hi FRC panel bulunuyor Yüksek doğrulup oranına sahip ve gerçek 8Bit panellerden neredeyse farkı yok.
Ne Ghosting ne Işık sızması ne titreme gibi hiçbir sorun yaşamadım. Oyunlarda yağ gibi akıyor tabi AMD Freesync Premium desteğinin de katkısı elbette var.
Ayrıca çok ince ekran çerçeve oranı ile beraber full Pivot Standı var yani her yöne hareket edebiliyor.
Tek beğenmediğim kısmı kablo geçiş kanalı olmaması ve hoparlörlerinin sesi.

Azoth

Pro Üye
Uzman
Konular
42
ModArt Kredi
0
Bu serinin birde XG2431 240 hz 0.5 ms modeli var çok beğendim ama hiç ülkemize gelecek gibi durmuyor :) XL2546K ile karşılaştırmasına bakmıştım çok başarılıydı.

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0

ViewSonic XG2405-2 Fiyatına oranla gayet kalitel ibir monitör olmuş 1ms düşük tepkime süresi 144Hz yüksek tazeleme hızları dışında 250 Candela parlaklık az bir oran gibi görünse de rakiplerden daha canlı ve doğru renkler sunabiliyor.
6bit+Hi FRC panel bulunuyor Yüksek doğrulup oranına sahip ve gerçek 8Bit panellerden neredeyse farkı yok.
Ne Ghosting ne Işık sızması ne titreme gibi hiçbir sorun yaşamadım. Oyunlarda yağ gibi akıyor tabi AMD Freesync Premium desteğinin de katkısı elbette var.
Ayrıca çok ince ekran çerçeve oranı ile beraber full Pivot Standı var yani her yöne hareket edebiliyor.
Elite serisinin tasarımını elite olmayan monitörlerindede kullanmaya başlamaları çok hoş olmuş.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Bi ara elite xg270 kullanmıştım. Fiyat farkına kesinlikle değiyor. Ne ghosting var ne ips glow

Sea

Uzman Üye
Uzman
Konular
10
ModArt Kredi
0

Hoparlör koymalarını desteklemiyorum bütçeden kırpmak için nereden kısacaklarını şaşırıp yok kablolama kanalı koymayalım güç adaptörünü içine gömmeyelim vesayre yaptıkları monitörlere ayar oluyorum eğer ürün budget olucaksa panel sonra görünüm sonra kalan bütçeyide son fiyatı düşürmek için kullanmalılar.

bybarisss

Uzman Üye
Uzman
Konular
62
ModArt Kredi
0
Hoparlör koymalarını desteklemiyorum bütçeden kırpmak için nereden kısacaklarını şaşırıp yok kablolama kanalı koymayalım güç adaptörünü içine gömmeyelim vesayre yaptıkları monitörlere ayar oluyorum eğer ürün budget olucaksa panel sonra görünüm sonra kalan bütçeyide son fiyatı düşürmek için kullanmalılar.
Bence dahili hoparlör standart olmalı. Gayet iş görüyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı ve ziyaretçiler

Çevrim içi üyeler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.